Oferujemy Wam w niesłychanie atrakcyjnych cenach abonamenty impleBOT ONE i MANAGER z bardzo wysokimi limitami subskrybentów. Możemy to robić z 2 powodowó:

  1. Abonamenty te nie zawierają transferu potrzebnego do wysyłania maili. Dokupujesz go sam według własnego zapotrzebowania.
  2. Obowiązkowo transfer bezterminowy, który możesz mieć sprzed lat, jest zamieniany na transfer ważny rok.

Dlaczego?

Ponosimy co miesiąc duże koszty wysyłki maili niezależnie czy są one wysyłane czy nie - tylko dzięki opłacanej skali możemy brać za to tak mało.

Przed ponad dekadę nierozsądnie z dobroci ducha (na serio, nikt tak nie robił i okazało się to BARDZO kosztowne) rozdawaliśmy transfer bezterminowy. Kiedyś wysyłka maili była bardzo tania, nie wzięliśmy pod uwagę tego, jak znacznie wzrośnie.

Dzisiaj wysłanie 100.000 maili kosztuje u specjalistycznych operatorów od 170 netto zł miesięcznie wzwyż (przy zakupach pakietów w okolicach 1 miliona maili miesięcznie) niezależnie od tego, czy ten limit zostanie wyczerpany. Gdy płacisz za abonament u konkurencji z wysyłką w cenie jest tak dlatego, że typowy subskrybent otrzymuje średnio 1 mail miesięcznie. Oczywiście niektórzy wysyłają więcej, ale płacisz niezależnie za to, czy wysyłasz czy nie.

Gdybyś chciał kupić pakiet 100.000 maili ważny np. 2 lata, u konkurencji zapłaciłbyś za to ponad 2000 zł netto.

Możemy mieć absurdalnie niskie ceny abonamentu pod warunkiem, że transfer będzie płatny osobno i nie będzie nieograniczony czasowo.

Jeśli chcesz zachować swój nieograniczony czasowo transfer, musisz opłacać znacząco droższe abonamenty - to nie jest nasza zła wola - dostałeś kiedyś za darmo albo za niewielkie pieniądze coś, co dzisiaj bardzo dużo nas kosztuje.