System wymiany subskrybentów polega na tym, że przy potwierdzaniu zapisu na daną listę subskrybentowi wyświetla się zachęta do zapisu na inne listy adresowe. Listy te są losowo wybierane z pośród list biorących udział w systemie Co-Reg i będących w tej samej kategorii co Twoja. Oczywiście udział w systemie Co-reg jest dobrowolny, jeśli nie życzysz sobie tego po prostu nie zmieniaj ustawień w tej sekcji.

Skuteczność systemu Co-reg powoduje zwiększenie ilości osób zapisanych na poszczególne listy bez specjalnego zwiększenia ogólnej liczby subskrybentów. Mówiąc prościej jeden subskrybent może zapisać się na więcej niż jedna listę wypełniając formularz raz.

Jeżeli chcesz aby Twoja Lista była częścią systemu Co-Reg wybierz kategorię dla swojej listy. Opisz w 255 znakach swoją listę i to co czego dotyczyć będą wiadomości przez Ciebie wysyłane. Opis jest konieczny - listy bez opisu są automatycznie wyłączane.
Włącz udział w systemie.

Uwaga: Kategorie są sprawdzane przez administratora, który może bez uprzedzenia zmienić Ci kategorie jeśli uzna , że Twoja lista znajduje się w nieodpowiedniej kategorii. Może tez wyłączyć Cię z systemu jeśli będziesz łamał ogólno przyjęte reguły.

Ustawienia impleBOT Ustawienia impleBOT Ustawienia impleBOT

Zobacz, jaką skuteczność maCO-reg, jak powstał Co-Reg i jak Tobie może wygenerować dodatkowych subskrybentów ZA DARMO