Zaczęło się! Masz tylko 31 godzin...

środa, 7 maj 08, 12:25

5 godziny temu miał miejsce START impleSITE.

Pierwsza płatności były już po 9 minutach!

W tej chwili masz mniej niż 31 godzin aby otrzymać bonusy warte od 175 do 1415 zł w podziękowaniu za opłacenie wybranego przez Ciebie abonamentu impleSITE.pl - zobacz cennik.

Oprócz bonusów, abonament impleSITE.pl oznacza dla Ciebie wielu korzyści, jakie niesie ze sobą nasza usługa hostingowa oraz nasz fenomenalny system do zarządzania stroną www.

Zobacz czym jest impleSITE.pl i jakie daje Ci korzyści:

 1. Czym jest impleSITE.pl
  impleSITE.pl to utrzymywany na naszych serwerach system CMS wraz z usługą hostingową (czyli utrzymywania Twoich stron na naszych serwerach) i możliwością przypisania do serwisu Twojej domeny.
   
 2. Co to jest CMS?
  CMS to system do zarządzania stroną www (Content Management System). Nasz CMS (impleSITE) pozwala laikowi stworzyć nawet bardzo rozbudowany serwis z profesjonalną szatą graficzną i własną domeną.

  Budując impleSITE stawialiśmy na maksymalną prostotę użytkowania z zachowaniem ogromnej elastyczności - i jako jedynym do tej pory nam się to udało.
   
 3. Co to oznacza, że mogę mieć nieograniczoną liczbę podstron w serwisie?
  O ile objętość plików i stron nie przekroczy miejsca na pliki dostępnego w danym planie hostingowym, możesz tworzyć tyle stron (dokumentów html) w swoim serwisie, ile dusza zapragnie.
    
 4. Co to jest transfer miesięczny?
  Jest to całkowita ilość danych wysyłanych na nasz serwer (wgrywanie plików, odbieranie e-maili) i z serwera (przeglądanie stron i ściąganie plików, wysyłanie e-maili) w ramach Twojego serwisu.

  Gdy będziesz zbliżał się do limitu wykupionego transferu, otrzymasz od nas powiadomienie, że konieczne jest przejście na wyższy plan hostingowy. Od ceny wyższego planu odliczymy niewykorzystane pieniądze z aktualnie opłaconego planu.
   
 5. Jak mam rozumieć miejsce na pliki?
  Jest to przestrzeń dyskowa przeznaczona na Twoje strony www i pliki - grafiki, multimedia i inne pliki (archiwa, dokumenty pdf itp.). Pliki możesz wgrywać na nasz serwer za pomocą menadżera wbudowanego w CMS impleSITE (zakładka Pliki w panelu administracyjnym). Nie musisz korzystać z FTP albo innych tego typu skomplikowanych technologii.
    
 6. Czy musze wybrać jeden z dostępnych szablonów?
  Przy zakładaniu konta zostaniesz poproszony o wybranie 1 szablonu. Jednak później będziesz mógł go zmienić na inny, przerobić lub stworzyć własny. To wszystko w cenie i dowolną ilość razy.
     
 7. Kiedy mój serwis będzie gotowy?
  W ciągu 2 minut od rejestracji nowego konta Twój serwis będzie dostępny pod adresem http://twojużytkownik.implesite.pl. Gdy tylko potwierdzisz swój adres e-mail, będziesz mógł zalogować się do panelu administracyjnego.
    
 8. Czy mój serwis może być widoczny pod moją własną domeną?
  Tak. Jeśli kupiłeś już domenę typu .pl, .com lub jakąkolwiek inną i opłaciłeś plan hostingowy, będziesz mógł zamienić naszą subdomenę na Twoją domenę. Jest to bezpłatna operacja. Każdy serwis może mieć przypisaną 1 domenę.
    
 9. Co to jest moduł ekstranetowy?
  Ekstranet to część serwisu www dostępna tylko dla użytkowników zarejestrowanych na naszym serwisie (zakładka Użytkownicy w panelu administracyjnym) - aby przejrzeć dokumenty (podstrony serwisu) umieszczone w ekstranecie, należy się zalogować za pomocą indywidualnego loginu i hasła.

  O ile masz odpowiedni plan hostingowy, impleSITE pozwala Ci przypisać specjalne uprawnienia do dowolnej podstrony. Wszystkie tworzone podstrony domyślnie przyjmują uprawnienia strony nadrzędnej. W ten sposób definiując na początku specjalne uprawnienia strony nadrzędnej, wszystkie jej nowe podstrony będą miały takie same uprawnienia, chyba, że je indywidualnie zmienisz.
   
  Do liczby poziomów uprawnień nie zalicza się poziom 1 (osoby niezalogowane), poziom 9 (moderator) i 10 (administrator), które są dostępne zawsze.

Kliknij tutaj aby otrzymać bonusy.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, czy impleSITE.pl jest dla Ciebie, posłuchaj opinii naszych użytkowników:

Niedawno stworzyłem Wypożyczalnie która już działa. Niestety cała strona powstała na szablonie zakupionym za 3,99 zł. Nie posiada żadnego CMSa, co bardzo utrudnia mi pracę.

Z ImpleSITE prowadzenie wypożyczalni to będzie sama przyjemność. I nie puszczam słów na wiatr... Ostatnio chciałem dodać do wypożyczalni nowy instrument (Djembe - bęben afrykański). I co się okazało?

Aby dodać nową stronę z ofertą musiałbym spędzić bardzo dużo czasu. Musiałbym grzebać chyba kilkanaście godzin w kodzie HTML, żeby do oferty można było dojść z każdej podstrony.

W ImpleSITE mogę dodawać nowe instrumenty w kilka sekund. A link do oferty będzie widoczny w każdej podstronie w MENU.

Kamil Goldmann, gitarowy.implesite.pl

***

ImpleSITE to znakomite rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcieliby zaistnieć w sieci, ale problemem zawsze były dla nich:

 1. koszty wykonania strony (dot. drobnych przedsiębiorców, sklepików, handlowców itp.) - ponieść koszty wykonania strony rzędu 800 - 1000 zł to za dużo jak na ich możliwości finansowe, dalej
 2. administrowanie i zarządzanie stroną (większość do tej pory nie była w stanie sama tego robić)
 3. koszty utrzymania serwera (dla wielu to też spory wydatek)

A zatem wybór był:

 • albo zaistnieć w sieci i ponieść te koszty,
 • albo całkowita rezygnacja z wykonywania swojej choćby prostej e-wizytówki i niestety większość czeka "na niby lepsze czasy"
W ImpleSITE te problemy znikają, bo abonament jest za przystępną cenę dla każdego w zależności od potrzeb (i tu zainteresowanie jest nie tylko małych firm, ale także prywatnych osób - wykonujących wolne zawody, pasjonatów, innych osób, które korzystają teraz z blogów, a ImpleSITE będzie dla nich świetną alternatywą.)
Z racji wykonywania (ogólnie mówiąc) usług reklamowych skorzystam z okazji i ten bardzo dobry produkt będę promował i sprzedawał swoim klientom. A wiem że oni na taki właśnie produkt czekali...

Paweł z multimediams.pl

***

Dla mojego "matematycznego" patrzenia na wiele rzeczy, rozwiązania zastosowane na impleSite są intuicyjne, mimo że nie jestem informatykiem ani programistą, jedynie jestem zwyczajnym użytkownikiem komputera i Internetu. Mam uczucie, że sobie poradzę.

Barbara Szumocka, pierwszyebiznes.wordpress.com

***

Jak widać z zalet implesite.pl nie skorzystam tylko ja, chce promować go aktywnie wśród org. pozarządowych (nie tylko z pomocą www ale także w rzeczywistym środowisku 3-ego sektora, także z pomocą wolontariuszy). To tylko potwierdza jak bardzo przekonywujący i funkcjonalny jest implesite.pl.

Michał Cwajna, sektor3.pl

***

Od kilku miesięcy noszę się z zamiarem stworzenia serwisu internetowego, ale moje umiejętności tworzenia stron www są niewystarczające (tylko prosty html), żeby było to możliwe w stopniu satysfakcjonującym. ImpleSITE spłynął mi w sam raz z internetowego kosmosu.

Karolina Zabłocka

Kliknij tutaj aby otrzymać bonusy.


Przypominam: Masz mniej niż 31 godzin aby otrzymać bonusy warte od 175 do 1415 zł w podziękowaniu za opłacenie wybranego przez Ciebie abonamentu impleSITE.pl - zobacz cennik.

Komentarze