IMPLE/site to prosty, ale elastyczny system pomagający budować strony lądowania, jednorazowe, czasowe i wirusowe oferty oraz całe serwisy www.

IMPLE/site

Dodaliśmy na górze listy stron ostatnio dodaną/modyfikowaną stronę, aby nie trzeba było jej szukać na liście w przypadku rozbudowanych serwisów:

IMPLE/site
NOWOŚĆ: Porządkowanie Fragmentów Kodu HTML za pomocą Tagów

Fragmenty Kodu HTML to jedna z najużyteczniejszych funkcji impleSITE - znacznie ułatwiająca zarządzanie wieloma podobnymi stronami oraz bardzo rozbudowanymi pojedynczymi stronami. Nie jest więc dziwne, że zaawansowani użytkownicy tworząÂ bardzo dużo tych fragmentów.

Niedawno umożliwiliśmy przekazywanie zmiennych lokalnych do fragmentów, aby nie trzeba było tworzyć wielu
pokaż więcej...
IMPLE/site

Fragmenty Kodu HTML mogą przyjmować od dzisiaj do 3 lokalnych zmiennych (tj. działających tylko wewnątrz danego fragmentu).

IMPLE/site

impleSITE od dawna posiadał bardzo elastyczny system generowania MENU. Wymagał on jednak bardzo sprawnego posługiwania się kodem HTML. Teraz to ułatwiliśmy...

IMPLE/site
Usprawniliśmy edycję stron, fragmentów kodu i szablonów

Od teraz strony, fragmenty kodu html i szablony można zapisywać bez odświeżania strony. W przypadku stron i szablonów taka opcja wyświetli podgląd zmian. Znacznie ułatwia to testowanie różnych kombinacji, ponieważ po zapisaniu kursor pozostaje w tym zamym miejscu, a zwinięte fragmenty kody HTML pozostają
pokaż więcej...
IMPLE/site
NOWOŚĆ: 2 triki dotyczące adresów podstron

TRIK 1: Jeśli dyktujesz adres strony przez telefon albo w podcaście albo chcesz aby był jak najkrótszy, po prostu podaj: twojadomena.pl/ID - system automatycznie zamieni ID (numer) strony na właściwy adres.

TRIK 2: Jeśli dodasz do adresu dowolnej podstrony

- ?editpage, system przekieruje Cię do panelu
pokaż więcej...