Formularze i sprzedaż w Twojej domenie

Gdy potencjalny klient z Twoich działań marketingowych i sprzedażowych trafia na formularz w Twojej domenie, czuje się pewniej i chętniej zamówi.

Sprzedawanie we własnej domenie jest też dużo bardziej profesjonalne.
 
Nie musi jednak ufać Tobie w kwestii danych jego karty kredytowej, ponieważ samą płatność osługuje jeden lub kilku z wybranych przez Ciebie znanych operatorów.
 

Identyczny formularz i proces

IMPLE daje Ci pełną swobodę kreowania stron marketingowych i ofert. Dajemy Ci też możliwość uzupełnienia formularza i późniejszych stron o dodatkowe informacje. Jednak sam formularz zamówienia i proces zakupowy jest taki sam dla wszystkich instacji IMPLE.
 
Formularz zamówienia
 
Dzięki temu klient, który kupił na innej platformie, będzie czuł się bezpieczniej i chętniej zamówi i zapłaci na Twojej - tak, jak ma to miejsce na Allegro, ale bez żadnych ograniczeń dot. kontaktu z Twoimi klientami czy w zakresie wyglądu oferty.

Jedna baza użytkowników

Nie chcieliśmy oczywiście rezygnować z korzyści, jakie daje znana użytkownikowi końcowemu platforma. Im więcej Klientów zna IMPLE, tym łatwiej i chętniej będą zamawiać i płacić. Dlatego wszystkie instancje IMPLE korzystają z tej samej bazy użytkowników. Użytkownik zarejestrowany wcześniej na innej instancji IMPLE może nie musi się logować, aby jego zamówienie zostało przypisane do jego konta.
 

Zgody marketingowe tylko dla Ciebie

Naturalnie od nowych użytkowników rejestrujących się przez Twoją platformę NIE pobieramy zgód marketingowych dla nas. Tylko dla Ciebie.
Author: Piotr Majewski
Od 2000 r. pomagam przedsiębiorcom promować i sprzedawać usługi oraz kursy w internecie. W tym celu stworzyłem IMPLE.