3 zasady, które zapewnią ciągłość funkcjonowania Twojego biznesu

Kontrola nad marką, nad zasobami oraz backup to zasady, które zabezpieczą Twój biznes na dekady

IMPLE stoi na Twojej domenie, wszystkie zasoby, kursy, listy adresowe i klienci są Twoi i możesz je w każdej chwili wyeksportować. Dodatkowo dbamy o backup Twoich danych.

Promując, sprzedając i dostarczając kursy w Twojej domenie budujesz swoją markę, ułatwiasz śledzenie sprzedaży i gwarantujesz sobie możliwość zmiany platformy.

Wierzymy, że Klienta utrzymać można tylko jakością produktu. Dlatego zbudowaliśmy platformę LMS, nasz CMS i system do e-mail marketingu tak, aby działały w Twojej domenie, a linki dało się łatwo odtworzyć w innym rozwiązaniu zachowując pozycje SEO.

See more: White label

Buduj biznes na IMPLE - platformie, która nie utrudnia wymiany i eksportu Twoich danych.

Wierzymy, że Klienta utrzymać można tylko jakością produktu. Dlatego IMPLE nie działa w modelu "vendor lock" - umożliwiamy bezproblemową integrację z zew. systemami (np. CRM) oraz bezpłatny eksport Twoich zasobów.

See more: Brak vendor lock!

Serwery to tylko maszyny, a maszyny się psują. Dlatego w niezależnej lokalizacji co godzinę archiwizujemy zmiany w bazie danych, a resztę raz dziennie.

Przeżyliśmy kilka lat temu pożar serwerowni OVH, nasz serwer się dosłownie stopił, ale nie straciliśmy danych poza ostatnimi logami.

See more: Regularny backup

Sprawdź, jak IMPLE pomoże Ci w biznesie

Umów się na demo

Podczas rozmowy omówimy Twoje potrzeby i wskażemy najlepszą strategię rozwoju.