Stary Abonament impleBOT

Stary Abonament impleBOT

UWAGA: Podaj w polu "Adres e-mail konta impleBOT" adres e-mail istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT, któremu chcesz przedłużyć abonament. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Wybierz pakiet impleBOT ONE
... albo przejdź na MANAGERa

Domyślnie wybrany jest pakiet 1 mc. starego abnonamentu.

Okres Cena z VAT Netto / mc. Rabat
30 dni 147 zł 119,51 zł -
365 dni 1323 zł 89,63 zł 25% 441 zł

W tym pakiecie

 1. W ramach konta możesz zgromadzić 500 tysięcy subskrybentów

 2. Nie otrzymasz transferu niezbędnego do wysyłki maili. Musisz go dokupić według własnego zapotrzebowania. Dzięki temu abonament jest tańszy i lepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

 3. Transfer bezterminowy, jeśli taki posiadasz, pozostanie bezterminowy - jest to jedyna korzyść z opłacania starego abonamentu - w przeciwnym wypadku przejdź na nowy abonament.

 4. W przypadku płatności za cały rok otrzymasz kredyty umożliwiające zaimportowanie do 1 tys. adresów e-mail bez potrzeby potwierdzania - obowiązują zasady importu.

 5. Obowiązują WARUNKI OGÓLNE

Abonament impleBOT daje Ci dostęp do najpopularniejszego i jednego z najlepszych systemów e-mail marketingu w Polsce z możliwością budowania listy, tworzenia kolejki wielokrotnego autorespondera, wysyłania jednorazowych mailingów do całej lub przefiltrowanej listy oraz śledzenie i raportowanie skuteczności Twoich działań e-mail marketingowych.

Abonament można przypisać tylko do istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT. Po jego wygaśnięciu konto zostanie zamienione na zwykłe konto FreeBOT - żadne dane nie zostaną utracone, jedynie niektóre funkcjonalności.


WARUNKI OGÓLNE:

 1. W ramach konta ONE możesz utworzyć 1 kolejkę wielokrotnego autorespondera. Załóż konto impleBOT MANAGER, jeśli potrzebujesz więcej kolejek/list.

 2. Do limitu subskrybentów zaliczamy tylko unikalne adresy o statusie aktywny, koniec lub zawieszony.

 3. Jeśli wybierzesz limit niższy niż aktualna liczba unikalnych subskrybentów, system nie przedłuży konta - konieczne będzie przygotowanie indywidualnego kuponu z dopłatą, co wydłuży cały proces.

 4. Jeśli przekroczysz limit później, system Cię o tym powiadomi i będziesz mieć przynajmniej tydzień na dopłatę lub usunięcie zbędnych adresów, zanim konto zostanie zawieszone. Z tego względu opłacenie dłuższego okresu przy dynamicznie rosnącej liście nie wiąże się z żadną stratą.

 5. Przy płatności rocznej otrzymasz kredyty na import potwierdzonych adresów e-mail (bez ponownego potwierdzania) - szczegóły w wybranym pakiecie ( zasady importu). Jeśli chcesz zaimportować adresy bez opłacania abonamentu rocznego lub zaimportować ich więcej, zwiększ limit importu.
 6. Poza ewentualnym bonusowym transferem, sam abonament nie uwzględnia transferu (zobacz cennik) potrzebnego do wysyłania mailingów i załączników.
   
 7. * typowy e-mail to e-mail bez załączników, ważący średnio 5KB.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • konto
  1
 • Dostęp na 30 dni
 • Cena
  47,00 PLN
 • SUMA
  47,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


E-mail istniejącego konta impleBOT/FreeBOT

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu tego produktu i go w całości akceptuję.

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 30 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do IMPLE P.S.A., Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

 IMPLE
Organizator / Administrator danych IMPLE

firma IMPLE P.S.A.
ul. Łancucka 12a lok. 8, 80-809 Gdansk PL | 0048502246045
NIP: 5833444462 | REGON: 521167550

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

 Majewski Business Consulting
Administrator danych Majewski Business Consulting

ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045