Abonament impleBOT MANAGER

Abonament impleBOT MANAGER

impleBOT MANAGER to usługa umożliwiająca zarządzania wieloma kontami impleBOT - prostego lecz elastycznego systemu do zarządzania e-mail marketingiem.

UWAGA: Podaj w polu "E-mail konta impleBOT MANAGER" adres e-mail Twojego nowego lub istniejącego konta impleBOT MANAGER. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Załóż NOWE darmowe konto MANAGER
Max. 500 unikalnych subskrybentów

lub

Wybierz nowy, tańszy abonament impleBOT MANAGER

Wybierz limit unikalnych subskrybentów i czas trwania abonamentu. Domyślnie wybrany jest pakiet 1 miesiąc do 50 tys. adresów.

Aktualną liczbę unikalnych subskrybentów na Twoim koncie znajdziesz na ekranie głównym managera, po zalogowaniu się:

Liczba unikalnych subskrybentów

Okres Cena z VAT Rabat
30 dni 47 zł -
365 dni 497 zł 11% / 67 zł

Limity:

 1. W ramach tego abonamentu możesz zgromadzić na zarządzanych listach do 50 tysięcy unikalnych adresów e-mail.
 2. W przypadku płatności za cały rok otrzymasz kredyty umożliwiające zaimportowanie do 5 tys. adresów e-mail bez potrzeby potwierdzania.
Okres Cena z VAT Rabat
30 dni 97 zł -
365 dni 997 zł 14% / 167 zł

Limity:

 1. W ramach tego abonamentu możesz zgromadzić na zarządzanych listach do 100 tysięcy unikalnych adresów e-mail.
 2. W przypadku płatności za cały rok otrzymasz kredyty umożliwiające zaimportowanie do 50 tys. adresów e-mail bez potrzeby potwierdzania.
Okres Cena z VAT Rabat
30 dni 147 zł -
365 dni 1 497 zł 15% / 267 zł

Limity:

 1. W ramach tego abonamentu możesz zgromadzić na zarządzanych listach do 500 tysięcy unikalnych adresów e-mail.
 2. W przypadku płatności za cały rok otrzymasz kredyty umożliwiające zaimportowanie do 50 tys. adresów e-mail bez potrzeby potwierdzania.

W RAMACH NOWEGO ABONAMENTU:

 1. Nie otrzymasz transferu niezbędnego do wysyłki maili. Musisz go dokupić według własnego zapotrzebowania. Dzięki temu abonament jest znacznie tańszy i zdecydowanie lepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

 2. Transfer indywidualny kont ONE przypisanych do Twojego MANAGERa zostanie przeniesiony na konto MANAGERa - tj. będzie dostępny dla wszystkich przypisanych do MANAGERa kont ONE.

 3. Transfer bezterminowy (jeśli takowy posiadasz) otrzyma termin ważności 365 dni. Ta operacja jest konieczna, aby utrzymać niskie ceny i nieodwracalna. Aby zachować transfer bezterminowy kont ONE, wybierz stary abonament MANAGERa.

 4. Obowiązują WARUNKI OGÓLNE.

WARUNKI OGÓLNE:

 1. W ramach MANAGERa możesz utworzyć za darmo lub dopisać do MANAGERa 100 kont impleBOT ONE - 100 osobnych list. Każde zarządzane konto impleBOT ONE ma własną kolejkę wielokrotnego autorespondera i może być zarządzane przez osobny zestaw login i hasło.

 2. Do limitu subskrybentów zaliczamy tylko unikalne adresy o statusie aktywny, koniec lub zawieszony.

 3. Jeśli wybierzesz limit niższy niż aktualna liczba unikalnych subskrybentów, system nie przedłuży konta - konieczne będzie przygotowanie indywidualnego kuponu z dopłatą, co wydłuży cały proces.

 4. Jeśli przekroczysz limit później, system Cię o tym powiadomi i będziesz mieć przynajmniej tydzień na dopłatę lub usunięcie zbędnych adresów, zanim konto zostanie zawieszone. Z tego względu opłacenie dłuższego okresu przy dynamicznie rosnącej liście nie wiąże się z żadną stratą.

 5. Przy płatności rocznej otrzymasz kredyty na import potwierdzonych adresów e-mail (bez ponownego potwierdzania) - szczegóły w wybranym pakiecie ( zasady importu). Jeśli chcesz zaimportować adresy bez opłacania abonamentu rocznego lub zaimportować ich więcej, zwiększ limit importu.

 6. Abonament nie uwzględnia transferu (zobacz cennik) potrzebnego do wysyłania mailingów i załączników.

Abonament impleBOT MANAGER daje Ci dostęp do najpopularniejszego i jednego z najlepszych systemów e-mail marketingu w Polsce z możliwością budowania listy, tworzenia kolejki wielokrotnego autorespondera, wysyłania jednorazowych mailingów do całej lub przefiltrowanej listy oraz śledzenie i raportowanie skuteczności Twoich działań e-mail marketingowych.
 

Abonament impleBOT MANAGER pozwala zarządzać kontami impleBOT i FreeBOT (zostaną zamienione na impleBOT). Po jego wygaśnięciu zarządzane konta zostaną zamienione na zwykłe konta FreeBOT - żadne dane nie zostaną utracone, jedynie niektóre funkcjonalności zostaną zablokowane.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • tys. subs.
  50
 • Dostęp na 30 dni
 • Cena
  47,00 PLN
 • SUMA
  Cena 1 tys. subs. 0,94 PLN
  47,00 PLN
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


E-mail konta impleBOT MANAGER

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu tego produktu i go w całości akceptuję.

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 30 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do IMPLE P.S.A., Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

 IMPLE
Organizator / Administrator danych IMPLE

firma IMPLE P.S.A.
ul. Chmielna 3B lok. 1, 80-748 Gdansk PL | 0048502246045
NIP: 5833444462 | REGON: 521167550

 Majewski Business Consulting
Administrator danych Majewski Business Consulting

ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045