Jak zdobyć pracę, za pomocą wielokrotnego autorespondera? [STUDIUM PRZYPADKU]

Kamil Łapiński, kurs nt. uwodzenia

www.kurs-uwodzenia-kobiet.pl
Prowadzę kurs dla mężczyzn z tematyki uwodzenia i związków. Na razie skupiam się na darmowych materiałach na blogu oraz na darmowym kursie w formie newslettera. W niedalekiej przyszłości zamierzam wprowadzić płatny produkt.

M.in. właśnie dzięki liście adresowej wpisanej do CV (liczącej w chwili obecnej ponad 3tys osób) dostałem niedawno pracę na etacie :) Osiągnąłem pewien prestiż, zupełnie inaczej ludzie do mnie podchodzą. Przez te 5 miesięcy aktywnego promowania się miałem więcej propozycji współpracy, niż przez całe moje wcześniejsze życie..

Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście?

Nie osiągnąłem jeszcze materialnych (finansowych) korzyści, ale jak na osobę, która zaistniała “w sieci” 3-go maja (5 miesięcy temu) zmieniło się w moim życiu bardzo wiele. Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. M.in. właśnie dzięki liście adresowej wpisanej do CV (liczącej w chwili obecnej ponad 3tys osób) dostałem niedawno pracę na etacie :) Osiągnąłem pewien prestiż, zupełnie inaczej ludzie do mnie podchodzą. Przez te 5 miesięcy aktywnego promowania się miałem więcej propozycji współpracy, niż przez całe moje wcześniejsze życie... I faktycznie coś się zmienia. Oczywiście etat nie jest szczytem moich ambicji, ale to właśnie ta (i przyszłe) lista adresowa pomoże mi zbudować biznes moich marzeń, który zresztą już buduję i w tle przygotowuję pierwszy płatny produkt, który wiem, że się sprzeda. Wiem nawet, kto go kupi :) Wszystko dzięki temu, że postanowiłem włożyć trochę wysiłku i serca w stworzenie i dystrybucję darmowego kursu… oraz kontaktu z jego uczestnikami :)

Może okażę się być romantykiem, ale wydaje mi się, że kontakt z tymi ludźmi jest piękniejszy nawet niż pieniądze, które mogę w niedalekiej przyszłości zarobić. A zarobię na pewno, bo już moja w tym głowa, by moi klienci zyskali więcej niż ja. Ale oni to już wiedzą :)

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Żeby promować swoją osobę i zebrać grupę potencjalnych klientów, z którymi już wcześniej zbuduję odpowiednie relacje i będę mógł w przyszłości zaproponować płatny produkt lub usługę.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Początkowo zacząłem listę budować na Benefiterze, ale (gdzie chyba jestem wyjątkiem) miałem bardzo wiele (i mam do tej pory) problemów z jego funkcjonowaniem. W końcu postanowiłem “postawić” na sprawdzone rozwiązania i wybrałem mniej funkcjonalnego, ale stabilniejszego Freebota.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Prowadzę blog pod adresem http://podryw-bez-tajemnic.pl/ gdzie mam ofertę kursu oraz pojawiające się okienko Pop-Up, oprócz tego mam SqueezePage pod adresem http://kurs-uwodzenia-kobiet.pl/ , FanPage na Facebooku, okazjonalnie promuję kurs na Allegro. Nawiązałem też współpracę z grupą marketingową mlm, gdzie na koniec kursu zapraszam ludzi do współpracy, a w zamian grupa pomaga mi znaleźć kursantów.

Czy korzystasz z Co-Reg, jakie zauważyłeś efekty?

Tak, korzystam. Co-Reg to przynajmniej połowa mojej listy adresowej.

Top