Jak program do mailingu okazał się niezbędny dla początkującego w e-biznesie? [STUDIUM PRZYPADKU]

Zbigniew Markuszewski, NLP

www.otostrona.pl/mrmagic

Mój biznes to jednoosobowa firma zajmująca się szkoleniami z zakresu NLP, perswazji, wywierania wpływu, zarządzania własnym wizerunkiem i szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej. Moje szkolenia (zarówno stacjonarne jak i e-Szkolenia) mają zawsze jeden cel: Pomagać uczestnikom, aby wreszcie wiedzieli jak osiągnąć swój życiowy Mount Everest. Aby potrafili dojść do każdego celi i spełnić swoje marzenia (nawet te najmniejsze).

Osiągnięcia

W zasadzie dopiero zaczynam swoją przygodę z ImpleBotem. Założyłem już jedno konto na FreeBot.pl, ale problemem okazał się brak możliwości wysyłania mailingów. Lista na FreeBot rośnie powoli, ale jestem pewien, że przy odrobinie mojego zaangażowania niebawem ruszy z przysłowiowego “kopyta”. Jestem początkujący w e-biznesie, ale to narzędzie uważam za NIEZBĘDNE.

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Moim zdaniem, lista adresowa to bezsprzecznie najlepsza forma e-marketingu i pozyskiwania potencjalnych klientów. Przecież na taka listę zapisują się w zasadzie tylko te osoby, które naprawdę są zainteresowane tym, co robię. Sądzę, że wysoka skuteczność mailingu da mi niezależność w tworzeniu własnego biznesu.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

W zasadzie jego prostota obsługi i potężne możliwości jego wykorzystania. Przeprowadziłem własne “małe śledztwo”, z którego wynika, że impleBot to najlepsze narzędzie na rynku. Potwierdzają to zarówno internauci, jak i moi znajomi, którzy prowadza własne biznesy.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Na początek wrzuciłem we FreeBOTa krótkie szkolenie, którego głównym celem jest zbieranie subskrybentów. ImpleBOT ma posłużyć do wysyłania biuletynu oraz informacji o moich produktach i usługach, a także darmowych narzędziach, które często udostępniam. Pracuje również nad Squeeze Page czyli prawdziwym wyciskaczem listy adresowej

Top