Response-O-Matic i pytania o imleSITE.pl

środa, 23 kwiecień 08, 12:20

Pytaliście nas, jak umieścić na impleSITE.pl formularz kontaktowy lub formularz zamówienia umożliwiający automatyczne wysłanie zapytania lub zamówienia na Wasz adres e-mail przez Internautę.

Response-O-Matic.com

Jednym z prostszych sposobów umieszczenia bardzo funkcjonalnego formularza jest darmowa usługa Response-O-Matic.com.

Response-O-Matic.com pozwala stworzyć formularz kontaktowy lub formularz zamówienia o najróżniejszych polach oraz posiada bardzo wiele przydantych funkcji:

Kilka (ważnych) pytań dot. impleSITE.pl

Polecam przeczytać odpowiedzi na Kilka (ważnych) pytań dot. impleSITE.pl


DNSy są już gotowe!

Udało nam się skonfigurować DNSy oraz system parkowania domen! Teraz został nam do zrobienia tylko interfejs www w panelu administracyjnym, co będzie bułką z masłem dzięki funkcjom, jakie napisał mój programista. Będzie można:

  • parkować (przypisaywać do strony) normalne domeny (.pl, .com itd.)
  • tworzyć subdomeny kierujące na inne konta w impleSITE.pl
  • tworzyć aliasy pocztowe w Waszych domenach kierujące na Wasze adresy e-mail (np. jacek@mojadomena.pl -> jacek@gmail.com).

Po zrobieniu DNSów zostanie już na prawdę mało pracy.

Do 6 maja już mało czasu. Proszę napiszcie mi na Forum impleSITE czego nie umiecie zrobić na impleSITE.pl, a ja nagram dla Was tutorial, jak to zrobić.

They had no knowledge...

Właśnie skończyliśmy przesłuchania wśród lektorów podkładających dźwięk do trailerów największych przebojów Hollywood. Tworzymy reklamę impleSITE.pl, która... zresztą sami zobaczycie.

Komentarze