Do czego ma służyć impleSITE.pl?

niedziela, 6 kwiecień 08, 12:05

Dostałem kilka pytań dot. impleSITE.pl, na które odpowiadam:

Do czego ma służyć impleSITE.pl?

impleSITE.pl to usługa hostingowa (utrzymanie strony www na serwerze) z zainstalowanym systemem CMS (system zarządzania strony www), która umożliwia stworzenie prostej albo rozbudowanej strony www.

Jaki mam wpływ na wygląd strony www utworzonej w impleSITE.pl?

  1. Tworząc konto możesz wybrać jeden z kilku przykładowych szablonów.
  2. Po utworzeniu konta możesz zmienić szablon wszystkich albo wybranych stron na jeden z ponad 200 gotowych, profesjonalnych szablonów graficznych.
  3. W ramach konta możesz mieć dowolną liczbę nawet bardzo różnych szablonów przypisanych nawet do pojedynczych stron www.
  4. Każda podstrona Twojego serwisu może mieć inny szablon.
  5. Możesz wdrożyć również kupiony np. na WebHandel.pl, zrobionym na zamówienie lub samodzielnie szablon. Wystarczy, że wgrasz za pomocą zakładki Pliki pliki graficzne, zdefiniujesz plik styli i kod HTML.
  6. Nasz genialny system tworzenia menu umożliwia stworzenie praktycznie każdego, generowanego dynamicznie menu - łącznie z tymi generowanymi z pomocą JavaScript.

Czy zaprojektowane strony/szablony można będzie wykorzystać w celu komercyjnym, np. sprzedawać na Allegro?

impleSITE.pl jest usługą płatną, więc stworzone strony www można wykorzystywać w celu komercyjnym. Można też stworzyć na impleSITE.pl stronę www i sprzedać ją osobie trzeciej.

Nie można jednak sprzedawać osobno żadnego z ponad 200 gotowych szablonów graficznych dostępnych w impleSITE.pl.

Ile będzie kosztować impleSITE.pl

impleSITE.pl będzie dostępny w kilku wersjach różniących się pojemnością przestrzeni dyskowej przeznaczonej na pliki (graficzne, multimedialne i inne), transferem miesięcznym* oraz liczbą poziomów dostępu, jakie możemy przypisać różnym użytkownikom.

Ceny zostaną ujawnione przed premierą 6 maja. W dniu premiery będzie można kupić impleSITE.pl po bardzo atrakcyjnych cenach.

* transfer miesięczny - ilość danych wysyłanych na Twoje konto impleSITE.pl i przez Twoją stronę www do Internautów. Im więcej osób będzie odwiedzało Twój serwis www, tym więcej będziesz potrzebował transferu.

Czy wersja testowa umożliwia tworzenie stron?

Naturalnie. Wersja testowa nie jest w żaden sposób ograniczona. Można za jej pomocą stworzyć w pełni funkcjonalną stronę www.


Komentarze