[RODO] Zmieniła się treść e-maila z prośbą o…

czwartek, 24 maj 18, 20:00

[RODO] Zmieniła się treść e-maila z prośbą o potwierdzenie. E-mail jest znacznie bardziej rozbudowany, aby odzwierciedlić wymogi RODO i fakt, że większość z Was nadal korzysta z formularzy nie spełniających wymagań informacyjnych.

Każdy abonent może ustawić maskowanie (Ustawienia / Maskowanie) i samodzielnie zmodyfikować e-mail z prośbą o potwierdzenie.

Poniżej prezentujemy surową treść e-maila: implebot.net/lang/he...

Zwracamy uwagę szczególnie na flagi:

{LINK} - zamienia się w link umożliwiający potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych WRAZ ze zgodną na informacje handlowe.
{LINKNOMARKETING} - zamienia się w link umożlwiający potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych BEZ zgody na informacje handlowe
{PPLINK} - link do polityki prywatności, o ile została zdefiniowana
{PRIVACY_POLICY} - zamienia się w informacje i link do polityki prywatności, o ile została zdefiniowana
{RLINK} - zamienia się w link umożliwiający wycofanie zgody marketingowej lub wyrażenie tej zgody, wypisanie się z listy, zawierający dane subskrybenta oraz dane administratora danych osobowych.

Zwracamy też uwagę na fakt, że standardowa prośba o potwierdzenie zawsze odnosi się do polityki prywatności. Zachęcamy do jej zdefiniowania w Ustawieniach.

Komentarze
Newsletter

Najlepsze pomysły na wykorzystanie wielokrotnego autorespondera...

Z tego e-kursu dowiesz się jak Piotr Majewski zbudował swój e-biznes za pomocą wielokrotnego autorespondera i jak Ty możesz zrobić to samo nie wydając ANI złotówki!

Zapisz się teraz