impleBOT

impleBOT

impleBOT Blog

impleBOT
NOWOŚĆ: Pokaż osoby NIEaktywne od X dni

W styczniu dodaliśmy możliwość filtrowania subskrybentów według ostatniej aktywności w ciągu ostatnich X dni albo w przedziale czasowym. Dodatkowo dodaliśmy możliwość łatwego odfiltrowania osób nieaktywnych z poziomu definiowania mailingu.

Dzisiaj dodaliśmy możliwość łatwego filtrowania według braku aktywności:Do tej pory było to możliwe poprzez ustawienie odpowiednich
dat ostatniej aktywności. Nie wszyscy jednak rozumieli jak użyć filtru z datami. Od dzisiaj jest to prostsze.

Dodatkowo zmieniliśmy nieco nazewnictwo tych opcji, aby było jasne, że filtr dotyczy ostatniej aktywności, a nie jakiejkolwiek aktywności.
pokaż więcej...
impleBOT

Wdrożylismy dzisiaj 2 ważne nowości w impleBOT, które urodziły się z mojej osobistej frustracji.

impleBOT

NOWOŚĆ: Możliwość dodania długiej notatki (np. zapytania ofertowego) od subskrybenta obok dotychczas dostępnych pól na dodatkowe informacje

Szczegóły: www.imple.pl/help/im...

impleBOT

NOWOŚĆ: impleBOT też powiadomi Cię e-mailem o nowym subskrybencie i poda wszystkie jego dane

Więcej: www.imple.pl/help/im...

Dzięki tej i wcześniejszej zmianie (Notatki), możesz używać impleBOT jako prosty CRM z rozbudowanym autoresponderem.

impleBOT
NOWOŚĆ: Filtrowanie subskrybentów po ostatniej aktywności - a nie tylko wg. kliknięćDodaliśmy właśnie pierwszą z dużych planowanych zmian do impleBOT. Od dzisiaj subskrybentów można filtrować również po ostatniej akcji (otwarcie, kliknięcie, zapis, potwierdzenie, zmiana zgody).

Dzięki temu nie musisz wysyłać mailingów do osób, które są nieaktywne albo osoby nieaktywne możesz systematycznie
przenosić na listę tzw. "śpiochów", gdzie odpowiednio przygotowana kolejka pobudzi ich do aktywności.

Wystarczy albo zdefiniować nowe pola w Filtrze (obrazek wyżej). Albo skorzystać z szybkiego filtru podczas definiowania mailingu:Dodatkowo na liście subskrybentów pojawiła się stała informacja o aktywnych subskrybentach w ciągu ostatniego miesiąca, abyś miał lepszy obraz własnych subskrybentów:

pokaż więcej...
impleBOT
NOWOŚĆ: Zrealizowaliśmy najchętniej przez Was wspierany pomysł i wprowadziliśmy "Eksport listy mailingów do pliku .csv". Teraz po załadowaniu listy mailingów z danego roku, w menu u górze pojawią się 2 przyciski.Przyciski te umożliwiają pobranie listy mailingów wraz ze statystykami w formacie CSV albo TSV. Dane w formacie TSV wystarczy
wkleić do arkusza w Excel, Numbers lub Google Spreadsheet. Plik CSV trzeba zaimportować.

W plikach znajdziecie surowe dane nt. wysłanych maili, otwarć i kliknięć - z podziałem na wersje maila. Dane możecie samodzielnie obrobić w ulubionym arkuszu kalkulacyjnym.

Aby porównać mailingi z kilku lat, należy wyświetlić każdy rok i pobrać listę dla danego roku. Pliki w nazwie zawierają rok i numer listy, więc nie nadpiszą wcześniej pobranych.
pokaż więcej...
impleBOT
Usprawniliśmy obsługę rezygnacji i zgód marketingowych z poziomu strony do rezygnacji, do której link znajduje się na dole każdego maila.

Od teraz wyrażenie/wycofanie zgody na informacje handlowe dotyczy wszystkich list obsługiwanych przez danego managera, a nie tylko konkretnej listy. Zgoda jest wyrażana firmie, a nie liście:

Ponadto umożliwiliśmy usunięcie adresu
z wszystkich list danego MANAGERa z poziomu tej strony oraz e-maila potwierdzającego wypisanie się z listy:

Zmiany te powinny zaoszczędzić Wam czasu oraz ew. problemów z Klientami, którzy pomimo rezygnacji z jednej listy albo wycofania zgody dla jednej listy nadal otrzymują niechciane przez nich maile z innych list.
pokaż więcej...
impleBOT

Dodaliśmy w impleBOT 1 parametr API i 1 flagę, które umożliwiają łatwe wdrożenie zaawansowanych i kreatywnych metod marketing automation do Twojego e-mail marketingu.

impleBOT
NOWOŚĆ: Od dzisiaj linki umożliwiające wykupienie transferu w panelu MANAGERA prowadzą na stronę www.imple.pl/form/im... gdzie wykupisz dodatkowy transfer wspólny dla wszystkich zarządzanych kont. Jeśli jednak jesteś zalogowany w panelu impleBOT.net/ONE - nadal możesz wykupić transfer dla wybranego konta. Po niedawnej zmianie cennika konta MANAGERa i tak mają znacznie więcej dostępnego transferu, ale dla tych z Was, którzy wysyłają bardzo dużo, będzie to korzystne rozwiązanie. pokaż więcej...
impleBOT

NOWOŚĆ: Dodaliśmy do narzędzi MANAGERa opcję masowego usuwania adresów z wszystkich zarządzanych list. Opcja dostępna jest w zakładce Lista lub pod adresem www.implebot.net/manager...

 Blog  Memos