IMPLE/bot to prosty system do e-mail marketingu pomagający marketerom i przedsiębiorcom promować i sprzedawać usługi i produkty cyfrowe.

Newsletter

Najlepsze pomysły na wykorzystanie wielokrotnego autorespondera...

Z tego e-kursu dowiesz się jak Piotr Majewski zbudował swój e-biznes za pomocą wielokrotnego autorespondera i jak Ty możesz zrobić to samo nie wydając ANI złotówki!

Zapisz się teraz
IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Podgląd e-maila w edytorze tekstowym

Od dzisiaj, gdy edytujesz e-mail w standardowym edytorze tekstowym:


Możesz zobaczyć jego podgląd w wersji dla osób, które wyraziły zgodę na informację handlowe:


lub nie:


Podgląd uwzględnia to, czy włączyłeś/wyłączyłeś stopę i nagłówek.

IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Skrócone flagi do oznaczania treści komercyjnych

Skróciliśmy flagi do oznaczania treści komercyjnych. Obecnie oprócz {COMMERCIALPERM}Treść komercyjna{/COMMERCIALPERM} możesz użyć po prostu {CP}Treść komercyjna{/CP}.

Analogicznie skróciliśmy flagę {NOCOMMERCIALPERM} na {NOCP}.

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Autouzupełnianie imienia i nazwiska przy dodawaniu przez API

Drobne, ale przydatne ułatwienie. Jeśli dodasz subskrybenta przez API do listy, nie zdefiniujesz imienia, ale subskrybent o takim adresie będzie na innej liście tego samego konta MANAGERa, system pobierze imię i nazwisko z tego rekordu.

Opcja ta jest przydatna przy lejkach, gdzie nie
pokaż więcej...
IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Pokaż osoby NIEaktywne od X dni

W styczniu dodaliśmy możliwość filtrowania subskrybentów według ostatniej aktywności w ciągu ostatnich X dni albo w przedziale czasowym. Dodatkowo dodaliśmy możliwość łatwego odfiltrowania osób nieaktywnych z poziomu definiowania mailingu.

Dzisiaj dodaliśmy możliwość łatwego filtrowania według braku aktywności:Do tej pory było to możliwe poprzez ustawienie odpowiednich
pokaż więcej...
IMPLE/bot

Wdrożylismy dzisiaj 2 ważne nowości w impleBOT, które urodziły się z mojej osobistej frustracji.

IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Możliwość dodania długiej notatki (np. zapytania ofertowego) od subskrybenta obok dotychczas dostępnych pól na dodatkowe informacje

Szczegóły: www.imple.pl/help/im...

IMPLE/bot

NOWOŚĆ: impleBOT też powiadomi Cię e-mailem o nowym subskrybencie i poda wszystkie jego dane

Więcej: www.imple.pl/help/im...

Dzięki tej i wcześniejszej zmianie (Notatki), możesz używać impleBOT jako prosty CRM z rozbudowanym autoresponderem.

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Filtrowanie subskrybentów po ostatniej aktywności - a nie tylko wg. kliknięćDodaliśmy właśnie pierwszą z dużych planowanych zmian do impleBOT. Od dzisiaj subskrybentów można filtrować również po ostatniej akcji (otwarcie, kliknięcie, zapis, potwierdzenie, zmiana zgody).

Dzięki temu nie musisz wysyłać mailingów do osób, które są nieaktywne albo osoby nieaktywne możesz systematycznie
pokaż więcej...
IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Zrealizowaliśmy najchętniej przez Was wspierany pomysł i wprowadziliśmy "Eksport listy mailingów do pliku .csv". Teraz po załadowaniu listy mailingów z danego roku, w menu u górze pojawią się 2 przyciski.Przyciski te umożliwiają pobranie listy mailingów wraz ze statystykami w formacie CSV albo TSV. Dane w formacie TSV wystarczy
pokaż więcej...
IMPLE/bot
Usprawniliśmy obsługę rezygnacji i zgód marketingowych z poziomu strony do rezygnacji, do której link znajduje się na dole każdego maila.

Od teraz wyrażenie/wycofanie zgody na informacje handlowe dotyczy wszystkich list obsługiwanych przez danego managera, a nie tylko konkretnej listy. Zgoda jest wyrażana firmie, a nie liście:

Ponadto umożliwiliśmy usunięcie adresu
pokaż więcej...
IMPLE/bot

Dodaliśmy w impleBOT 1 parametr API i 1 flagę, które umożliwiają łatwe wdrożenie zaawansowanych i kreatywnych metod marketing automation do Twojego e-mail marketingu.

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Od dzisiaj linki umożliwiające wykupienie transferu w panelu MANAGERA prowadzą na stronę www.imple.pl/form/im... gdzie wykupisz dodatkowy transfer wspólny dla wszystkich zarządzanych kont. Jeśli jednak jesteś zalogowany w panelu impleBOT.net/ONE - nadal możesz wykupić transfer dla wybranego konta. Po niedawnej zmianie cennika konta MANAGERa i tak mają znacznie więcej dostępnego pokaż więcej...
IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Dodaliśmy do narzędzi MANAGERa opcję masowego usuwania adresów z wszystkich zarządzanych list. Opcja dostępna jest w zakładce Lista lub pod adresem www.implebot.net/manager...

IMPLE/bot

PYTANIE: Na blogu mam kilka różnych bonusów (lead magnet) w postaci ebooków. Jak zrobić, żeby ta sama osoba mogła zapisywać się po różne bonusy z różnych podstron, ale dostawała tylko jedną sekwencję autorespondera (follow up)?

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Dodaliśmy do przykładowych formularzy subskrypcji oraz do formularzy z Generatora formularzy parametry "autocomplete" do pól: email, imię i nazwisko. Dzięki temu nowoczesne przeglądarki właściwie zasugerują subskrybentom co wpisać w dane pole. Dodatkowo w generatorze formularzy można zdefiniować własne wartości "autocomplete" dla pól dodatkowych 1-5:

Co w praktyce daje:

Więcej na temat
pokaż więcej...
IMPLE/bot

Właśnie dodaliśmy najbardziej oczekiwaną funkcję w impleBOT - planowanie mailingów z dokładnością do godziny i minuty.

IMPLE/bot

Wdrożyliśmy niesamowitą w swej prostocie funkcję, która znacznie ułatwi Ci komercyjną komunikację z osobami na Twoich listach - niezależnie od tego, czy wyrazili zgodę na taką komunikację, czy nie...

IMPLE/bot

NOWOŚĆ (MANAGER) Teraz możesz przeszukiwać wszystkie zarządzane listy na raz i edytować znalezionych subskrybentów z jednego miejsca. Znacznie ułatwia to realizowanie wymogów RODO

Z poziomu listy dostępna jest większość potrzebnych operacji

Narzędzie jest dostosowane do urządzeń mobilnych:

Narzędzie do przeszukiwania list znajdziesz w menu MANAGERa po lewej stronie

IMPLE/bot
[RODO] Subskrybenci zapisani przed 25.05 dostali domyślnie ustawioną zgodę marketingową, ponieważ zdecydowana większość z Was używa impleBOTa do komunikacji marketingowej. W ramach aktualizacji systemu pojawiły się narzędzia do zarządzania zgodami:

1. Filtrowanie po fakcie wyrażenia lub nie wyrażenia zgody
2. Flaga informująca o wyrażeniu zgody w danych subskrybenta
3. Możliwość nadania/wycofania zgody indywidualnie
pokaż więcej...
IMPLE/bot
[RODO] Zmieniła się treść e-maila z prośbą o potwierdzenie. E-mail jest znacznie bardziej rozbudowany, aby odzwierciedlić wymogi RODO i fakt, że większość z Was nadal korzysta z formularzy nie spełniających wymagań informacyjnych.

Każdy abonent może ustawić maskowanie (Ustawienia / Maskowanie) i samodzielnie zmodyfikować e-mail z prośbą o potwierdzenie.

Poniżej prezentujemy surową treść
pokaż więcej...
Newsletter

Najlepsze pomysły na wykorzystanie wielokrotnego autorespondera...

Z tego e-kursu dowiesz się jak Piotr Majewski zbudował swój e-biznes za pomocą wielokrotnego autorespondera i jak Ty możesz zrobić to samo nie wydając ANI złotówki!

Zapisz się teraz