Aktywacja Sprzedawcy - jednorazowa opłata

usluga 1 szt.

10.00 PLN

Opłata jest niezbędna, aby aktywować produkty darmowe i płatne. Po opłaceniu aktywacji należy wysłać podpisaną umowę dla Organizatorów.

WARIANTY:

Jest to jednorazowa opłata. Możesz wybrać tylko jeden wariant - po opłaceniu wybranego wariantu, drugi będzie już dla Ciebie niedostępny:

Aktywacja, samodzielne wdrożenie - 10 zł brutto CENA PROMOCYJNA

* konsultacje biznesowo-wdrożeniowe realizowane są przez Skype (ew. telefon). Przeznaczone są dla firm, które chcą zmaksymalizować korzyści wynikające z pełnej automatyzacji biznesu edukacyjnego, na jaki pozwalają narzędzia IMPLE.

W ramach konsultacji otrzymasz pełne wsparcie techniczno-merytoryczne w oparciu o nasze +18letnie doświadczenie w branży - od odpowiedzi na pytania biznesowe, marketingowe, pomoc w przygotowaniu produktów do sprzedaży, konfiguracji konta, napisaniu skryptów API itp. Konsultacje dotyczą wyłącznie prowadzenia biznesu z użyciem rozwiązań IMPLE. Konsultacje ogólne biznesowo-marketingowe można zamówić tutaj.

Normalna pomoc techniczna, rozwiązywanie problemów oraz drobne pytania wdrożeniowe są bezpłatne dla aktywowanych kont.

BONUSY W CENIE AKTYWACJI:

  1. Upraweniania Administratora 1 Produktu - umożliwiające utworzenie zamkniętego płatnego lub darmowego produktu.

  2. Dostęp na 180 dni do Akademii oraz 20 kredytów do wykorzystania na wypożyczanie wykładów Akademii. Akademia to ogromna baza wiedzy merytoryczno-technicznej na temat tego, jak prowadzić dochodowy e-biznes oraz skuteczny marketing ekspercki.
OPCJE DODATKOWE:

  1. Usługi wdrożeniowe - Usługi wdrożeniowe realizowane są przez nasz zespół i dotyczą wdrożenia usług IMPLE lub integracji ich z innymi usługami / rozwiązaniami technologicznymi.

PRAWO DO ZWROTU:

Klient ma prawo zażądać zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Jednak podpisanie umowy, rozpoczęcie konsultacji wdrożeniowych, skorzystanie z bonusów lub zgłoszenie produktu do aktywacji jest równoznaczne z rozpoczęciem świadczenia usługi i zamyka drogę do ew. zwrotu pieniędzy.

Oferta sprzedażowa

 Majewski Business Consulting
Sprzedawca / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

 Ekademia.pl
Współorganizator Ekademia.pl

ul. Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | (58) 551-74-62

Admin Ekademia
Trener Admin Ekademia

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle