Aktywacja Sprzedawcy - jednorazowa opłata

Aktywacja Sprzedawcy - jednorazowa opłata

Jednorazowa opłata aktywacyjna dla Organizatorów - wymagana do zatwierdzenia umowy, przed aktywacją pierwszego produktu.

Opłata jest niezbędna, aby aktywować produkty darmowe i płatne. Po opłaceniu aktywacji należy wysłać podpisaną umowę dla Organizatorów.

WARIANTY:

Jest to jednorazowa opłata. Możesz wybrać tylko jeden wariant - po opłaceniu wybranego wariantu, drugi będzie już dla Ciebie niedostępny:

Aktywacja, samodzielne wdrożenie - 10 zł brutto CENA PROMOCYJNA

* konsultacje biznesowo-wdrożeniowe realizowane są przez Skype (ew. telefon). Przeznaczone są dla firm, które chcą zmaksymalizować korzyści wynikające z pełnej automatyzacji biznesu edukacyjnego, na jaki pozwalają narzędzia IMPLE.

W ramach konsultacji otrzymasz pełne wsparcie techniczno-merytoryczne w oparciu o nasze +18letnie doświadczenie w branży - od odpowiedzi na pytania biznesowe, marketingowe, pomoc w przygotowaniu produktów do sprzedaży, konfiguracji konta, napisaniu skryptów API itp. Konsultacje dotyczą wyłącznie prowadzenia biznesu z użyciem rozwiązań IMPLE. Konsultacje ogólne biznesowo-marketingowe można zamówić tutaj.

Normalna pomoc techniczna, rozwiązywanie problemów oraz drobne pytania wdrożeniowe są bezpłatne dla aktywowanych kont.

BONUSY W CENIE AKTYWACJI:

 1. Upraweniania Administratora 1 Produktu - umożliwiające utworzenie zamkniętego płatnego lub darmowego produktu.

 2. Dostęp na 180 dni do Akademii oraz 20 kredytów do wykorzystania na wypożyczanie wykładów Akademii. Akademia to ogromna baza wiedzy merytoryczno-technicznej na temat tego, jak prowadzić dochodowy e-biznes oraz skuteczny marketing ekspercki.
OPCJE DODATKOWE:

 1. Usługi wdrożeniowe - Usługi wdrożeniowe realizowane są przez nasz zespół i dotyczą wdrożenia usług IMPLE lub integracji ich z innymi usługami / rozwiązaniami technologicznymi.

PRAWO DO ZWROTU:

Klient ma prawo zażądać zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Jednak podpisanie umowy, rozpoczęcie konsultacji wdrożeniowych, skorzystanie z bonusów lub zgłoszenie produktu do aktywacji jest równoznaczne z rozpoczęciem świadczenia usługi i zamyka drogę do ew. zwrotu pieniędzy.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Cena
  10,00
 • SUMA (PLN)
  10,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności