impleOTO - Abonament

impleOTO - Abonament

impleOTO wykorzystuje w niezwykle prosty i skuteczny sposób na optymalizację lejka sprzedażowego - ułatwia tworzenie i testowanie Jednorazowych Ofert.

UWAGA: Podaj w polu "Adres e-mail konta impleOTO" adres e-mail istniejącego lub nowego konta impleOTO, które chcesz utworzyć/przedłużyć abonament. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Wybierz czas trwania abonamentu (domyślnie 12 MC):

 • 1 MC: 67 zł
   
 • 3 MC: 167 zł (55,66 zł/mc)
   
 • 6 MC: 297 zł (49,50 zł/mc)

 • 12 MC: 497 zł (41,41 zł/mc) OSZCZĘDZASZ 38%! 

Abonament impleOTO daje Ci dostęp do najprostszego a zarazem potężnego systemu do tworzenia i testowania Jednorazowych Ofert i całych lejków sprzedażowych.

Opłacając abonament oświadczasz, że:

 • wyrażasz zgodę na uruchomienie usługi natychmiast po opłaceniu - tj. przed wygaśnięciem ustawowego terminu na rozwiązanie umowy - ze świadomością, że oznacza to utratę ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

14 dniowy okres próbny!

Jeśli składasz zamówienie na nowe konto, system od razu utworzy konto z 14 dniowym dostępem próbnym. Przetestuj więc wszystkie funkcjonalności impleOTO i sprawdź jak skuteczne jest to narzędzie. Zapłacisz, gdy będziesz pewien, że to jest właśnie to.

Dane do logowania dostaniesz e-mailem. Sprawdź SPAM!, gdyby nie doszedł.

 • Oferta sprzedażowa
 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  497,00
 • SUMA (PLN)
  497,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Adres e-mail konta impleOTO / impleVIRAL

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

 Majewski Business Consulting
Organizator / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045