Abonament impleBOT

usluga 1 mc. Dostęp na 30 dni

Kupon 1MC

39.00 PLN

Wybierz czas trwania abonament (obecnie wybrano 1MC):

1 MC 39 zł/mcBONUS 40 MB transferu ważnego 1 rok (wystarczy do wysłania ok 8 tys. typowych e-maili*).


3 MC 107 zł (35,66 zł/mc)BONUS 125 MB transferu ważnego 1 rok (wystarczy do wysłania ok 25 tys. typowych e-maili*).

6 MC 207 zł (34,50 zł/mc)BONUS 250 MB transferu ważnego 1 rok (wystarczy do wysłania ok 50 tys. typowych e-maili*).

12 MC 397 zł (33,08 zł/mc) RABAT 15%BONUS 500 MB transferu ważnego 1 rok (wystarczy do wysłania ok 100 tys. typowych e-maili*).
BONUS Możliwość importu bazy do 1000 adresów zgodnie z zasadami importu.


UWAGA: Podaj w polu "Adres e-mail konta impleBOT" adres e-mail istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT, któremu chcesz przedłużyć abonament. Wpisz sam e-mail, nic więcej.


Abonament impleBOT daje Ci dostęp do najpopularniejszego i jednego z najlepszych systemów e-mail marketingu w Polsce z możliwością budowania listy, tworzenia kolejki wielokrotnego autorespondera, wysyłania jednorazowych mailingów do całej lub przefiltrowanej listy oraz śledzenie i raportowanie skuteczności Twoich działań e-mail marketingowych.

Abonament można przypisać tylko do istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT. Po jego wygaśnięciu konto zostanie zamienione na zwykłe konto FreeBOT - żadne dane nie zostaną utracone, jedynie niektóre funkcjonalności.

typowy e-mail to e-mail bez załączników, ważący średnio 5KB.

Poza bonusowym transferem, sam abonament nie uwzględnia transferu (zobacz cennik) potrzebnego do wysyłania mailingów i załącznikow.

Opłacając abonament oświadczasz, że:

  • akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleBOT.pl.
  • wyrażasz zgodę na uruchomienie usługi natychmiast po opłaceniu - tj. przed wygaśnięciem ustawowego terminu na rozwiązanie umowy - ze świadomością, że oznacza to utratę ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

Oferta sprzedażowa

 Majewski Business Consulting
Sprzedawca / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

impleBOT
Trener impleBOT

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


E-mail istniejącego konta impleBOT/FreeBOT

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu tego produktu i go w całości akceptuję.
* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 30 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle