impleBOT

impleBOT

impleBOT Blog

impleBOT
NOWOŚĆ: Dodaliśmy do przykładowych formularzy subskrypcji oraz do formularzy z Generatora formularzy parametry "autocomplete" do pól: email, imię i nazwisko. Dzięki temu nowoczesne przeglądarki właściwie zasugerują subskrybentom co wpisać w dane pole. Dodatkowo w generatorze formularzy można zdefiniować własne wartości "autocomplete" dla pól dodatkowych 1-5:

Co w praktyce daje:

Więcej na temat
"autocomplete" oraz przykłady innych definicji znajdziecie tutaj: html.spec.whatwg.org/multipa... pokaż więcej...
impleBOT

NOWOŚĆ (MANAGER) Teraz możesz przeszukiwać wszystkie zarządzane listy na raz i edytować znalezionych subskrybentów z jednego miejsca. Znacznie ułatwia to realizowanie wymogów RODO

Z poziomu listy dostępna jest większość potrzebnych operacji

Narzędzie jest dostosowane do urządzeń mobilnych:

Narzędzie do przeszukiwania list znajdziesz w menu MANAGERa po lewej stronie

impleBOT
[RODO] Subskrybenci zapisani przed 25.05 dostali domyślnie ustawioną zgodę marketingową, ponieważ zdecydowana większość z Was używa impleBOTa do komunikacji marketingowej. W ramach aktualizacji systemu pojawiły się narzędzia do zarządzania zgodami:

1. Filtrowanie po fakcie wyrażenia lub nie wyrażenia zgody
2. Flaga informująca o wyrażeniu zgody w danych subskrybenta
3. Możliwość nadania/wycofania zgody indywidualnie
dla każdego subskrybenta albo za pomocą przycisku pod jego danymi albo poprzez edycję jego danych.
4. Możliwość nadania.wycofania zgody masowo dla subskrybentów oznaczonych filtrem.

UWAGA: Nadanie zgody przez właściciela listy wymaga posiadania udokumentowanej zgody lub podstawy prawnej. My tego nie możemy zweryfikować, ale system rejestruje wszystkie zgody oraz to, czy pochodzi ona od subskrybenta, od użytkownika, czy od managera.
pokaż więcej...
impleBOT
[RODO] Zmieniła się treść e-maila z prośbą o potwierdzenie. E-mail jest znacznie bardziej rozbudowany, aby odzwierciedlić wymogi RODO i fakt, że większość z Was nadal korzysta z formularzy nie spełniających wymagań informacyjnych.

Każdy abonent może ustawić maskowanie (Ustawienia / Maskowanie) i samodzielnie zmodyfikować e-mail z prośbą o potwierdzenie.

Poniżej prezentujemy surową treść
e-maila: implebot.net/lang/he...

Zwracamy uwagę szczególnie na flagi:

{LINK} - zamienia się w link umożliwiający potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych WRAZ ze zgodną na informacje handlowe.
{LINKNOMARKETING} - zamienia się w link umożlwiający potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych BEZ zgody na informacje handlowe
{PPLINK} - link do polityki prywatności, o ile została zdefiniowana
{PRIVACY_POLICY} - zamienia się w informacje i link do polityki prywatności, o ile została zdefiniowana
{RLINK} - zamienia się w link umożliwiający wycofanie zgody marketingowej lub wyrażenie tej zgody, wypisanie się z listy, zawierający dane subskrybenta oraz dane administratora danych osobowych.

Zwracamy też uwagę na fakt, że standardowa prośba o potwierdzenie zawsze odnosi się do polityki prywatności. Zachęcamy do jej zdefiniowania w Ustawieniach.
pokaż więcej...

 Blog  Memos