firma Ekademia.pl
26.10 ok. 23:00 miała miejsce awaria dysku systemowego na serwerze baz danych Ekademii. Dane nie ucierpiały, ale usługa była niedostępna przez kilka godzin, aż do uruchomienia jej z oryginalnych danych na zapasowym, tymczasowym serwerze. Posiadaliśmy też aktualizowaną w innej lokalizacji co godzinę kopię zapasową, ale zawsze mając dostęp do danych pokaż więcej...
IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Podgląd e-maila w edytorze tekstowym

Od dzisiaj, gdy edytujesz e-mail w standardowym edytorze tekstowym:


Możesz zobaczyć jego podgląd w wersji dla osób, które wyraziły zgodę na informację handlowe:


lub nie:


Podgląd uwzględnia to, czy włączyłeś/wyłączyłeś stopę i nagłówek.

IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Skrócone flagi do oznaczania treści komercyjnych

Skróciliśmy flagi do oznaczania treści komercyjnych. Obecnie oprócz {COMMERCIALPERM}Treść komercyjna{/COMMERCIALPERM} możesz użyć po prostu {CP}Treść komercyjna{/CP}.

Analogicznie skróciliśmy flagę {NOCOMMERCIALPERM} na {NOCP}.

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Autouzupełnianie imienia i nazwiska przy dodawaniu przez API

Drobne, ale przydatne ułatwienie. Jeśli dodasz subskrybenta przez API do listy, nie zdefiniujesz imienia, ale subskrybent o takim adresie będzie na innej liście tego samego konta MANAGERa, system pobierze imię i nazwisko z tego rekordu.

Opcja ta jest przydatna przy lejkach, gdzie nie
pokaż więcej...
IMPLE/site

Dodaliśmy na górze listy stron ostatnio dodaną/modyfikowaną stronę, aby nie trzeba było jej szukać na liście w przypadku rozbudowanych serwisów:

firma IMPLE

Właśnie kończymy integrację sztucznej inteligencji z platformą pod kątem pomocy w pisaniu treści w kursach, ba blogach i pozostałych stronach oraz tłumaczenia istniejących treści na inny język. Przedsmak możliwości:

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę, dzięki której koszt wysyłania maili przez impleBOT zauważalnie spadnie...

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę w systemie wysyłania mailingów, przez co czas wysyłki mailingów (zwłaszcza dużych) powinien skrócić się nawet kilkukrotnie.

Dokładnie przyspieszenie zależy od wielkości mailingu i ilości innych równoległych mailingów, ale każdy, kto wysyła przynajmniej kilka tysięcy e-maili powinien zauważyć różnicę.

firma IMPLE

Nowości, które niedługo zawitają do IMPLE

firma IMPLE

przygotowuję ofertę IMPLE na dla Klientów spoza Polski: www.facebook.com/impleof...

Nie będzie to typowa oferta firmy SaaS. Moim celem nie jest "nałapać" jak najwięcej użytkowników, ale zdobyć niewielkie, stałe grono poważnych Klientów płacących za to, że mogą robić biznes łatwiej i zarabiać więcej bez ryzyka utonięcia pod naporem bieżących spraw.