firma IMPLE
Pod koniec zeszłego roku zaczęła formować się w mojej głowie nowa* strategia dla IMPLE.

Jako, że myślę obrazami, większość idei muszę spisać, zaprojektować jako strona www albo narysować. Dlatego powstało nowe logo IMPLE reprezentujące tą nową* strategię.Dodałem gwiazdkę do słowa „nowa”, ponieważ IMPLE od dawna idzie w tym kierunku,
pokaż więcej...
firma IMPLE
Od kilku dni pracuję nad nową, polską stroną IMPLE w związku z decyzją stworzenia z tego jednolitej platformy do budowania, zarządzania i skalowania biznesu wiedzowego (kursy, szkolenia itd.)Ilość już istniejących korzyści i funkcji do opisania powala, ponieważ IMPLE to już dzisiaj CMS + Email Marketing + Platforma sprzedażowa + LMS.

Przy
pokaż więcej...
IMPLE/site
Wstawki HTML jako dynamiczne pliki

Wiele osób nie wie, że Wstawki HTML mogą zachowywać się jak dynamicznie generowane pliki i być np. zagnieżdżane w szablonach jako skrypty lub style albo jako źródła danych (xml, json) dla JavaScript.

Kliknij ikonkę lupki obok Wstawki aby otrzymać unikalny adres wstawki. Wstawka generuje się bez żadnego dodatkowego kodu.

Dodając odpowiednie
pokaż więcej...
IMPLE/site

NOWOŚĆ: Zmienianie nazwy plików i przenoszenie ich między katalogami

Dodaliśmy 2 bardzo użyteczne funkcjonalności do menadżera plików w IMPLE/site:Teraz nie musisz zmieniać nazwy plików przed ich wgraniem ani wgrywać ponownie plików z błędem w nazwie.

Przenoszenie plików między katalogami:

IMPLE/site
Nowy sposób tworzenia i edycji menu

Uprościliśmy formularz tworzenia i edycji menu. Teraz zamiast pola na kod HTML przed i po nazwie strony jest po prostu jedno pole na każdy poziom menu, w którym należy umieścić flagę {PAGE:name} tam, gdzie ma pojawić się nazwa strony. Sama logika tworzenia menu się nie
pokaż więcej...
firma Ekademia.pl
26.10 ok. 23:00 miała miejsce awaria dysku systemowego na serwerze baz danych Ekademii. Dane nie ucierpiały, ale usługa była niedostępna przez kilka godzin, aż do uruchomienia jej z oryginalnych danych na zapasowym, tymczasowym serwerze. Posiadaliśmy też aktualizowaną w innej lokalizacji co godzinę kopię zapasową, ale zawsze mając dostęp do danych pokaż więcej...
IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Podgląd e-maila w edytorze tekstowym

Od dzisiaj, gdy edytujesz e-mail w standardowym edytorze tekstowym:


Możesz zobaczyć jego podgląd w wersji dla osób, które wyraziły zgodę na informację handlowe:


lub nie:


Podgląd uwzględnia to, czy włączyłeś/wyłączyłeś stopę i nagłówek.

IMPLE/bot

NOWOŚĆ: Skrócone flagi do oznaczania treści komercyjnych

Skróciliśmy flagi do oznaczania treści komercyjnych. Obecnie oprócz {COMMERCIALPERM}Treść komercyjna{/COMMERCIALPERM} możesz użyć po prostu {CP}Treść komercyjna{/CP}.

Analogicznie skróciliśmy flagę {NOCOMMERCIALPERM} na {NOCP}.

IMPLE/site

NOWOŚĆ: Nowe parametry użytkowników

Od dzisiaj do danych użytkownika można dodać:
- adres strony www
- adres pliku ze zdjęciem
- krótkie bio

Dane użytkowników można wyświetlać na stronach, w szablonach i wstawkach za pomocą poniższych flag:

IMPLE/bot
NOWOŚĆ: Autouzupełnianie imienia i nazwiska przy dodawaniu przez API

Drobne, ale przydatne ułatwienie. Jeśli dodasz subskrybenta przez API do listy, nie zdefiniujesz imienia, ale subskrybent o takim adresie będzie na innej liście tego samego konta MANAGERa, system pobierze imię i nazwisko z tego rekordu.

Opcja ta jest przydatna przy lejkach, gdzie nie
pokaż więcej...