impleOTO to niezwykle prosty i skuteczny sposób na stworzenie, testowanie i optymalizację lejka sprzedażowego oraz monetyzację darmowych usług.…

impleOTO

impleOTO zostało zintegrowane z IMPLE/site - jest teraz dostępne jako moduł w panelu impleSITE i nie będzie już oferowane jako osobna usługa. Dotychczasowi użytkownicy będą mieli możliwość dalszego korzystania z wygenerowanych wcześniej kampanii.

impleOTO

impleOTO to niezwykle prosty i skuteczny sposób na stworzenie, testowanie i optymalizację lejka sprzedażowego oraz monetyzację darmowych usług:

impleOTO

NOWOŚĆ: Aby łatwiej zarządzać większą liczbą kampanii, są one od teraz domyślnie wyświetlane są jako zwinięte. Dodatkowo kampanie, w których pojawiły nowe wyświetlenia lub konwersje od ostatniej analizy, są podświetlone na zielono: Jeden rzut oka wystarczy, aby wiedzieć co trzeba przeanalizować.

impleOTO

Dzięki temu jedna oferta może obsługiwać wiele różnych produktów ORAZ możliwa jest personalizacja oferty danymi Klienta

impleOTO

Zabezpieczenia w przeglądarkach bardzo utrudniają stworzenie responsywnej pływającej ramki (IFRAME). Oto, jak sobie z tym poradzić.

impleOTO

NOWOŚĆ: Dodaliśmy możliwość zmiany szablonu ze standardowego na Container i Fluid - pozwalają one na większą swobodę podczas projektowania własnego wyglądu oferty w ramach frameworku Bootstrap.

impleOTO

NOWOŚĆ: Dodaliśmy klasę .attentionbar wokół informacji na górze strony "Ważne: Zanim przejdziesz dalej...". Dodając odpowiednie style CSS w przeznaczonym do tego polu, można łatwo zmodyfikować jej wygląd albo ukryć ją całkowicie (.attentionbar {display:none;}).