IMPLE to platforma do prowadzenia marketingu eksperckiego oraz zarządzania firmą edukacyjną. IMPLE jest kluczowym elementem Grupy IMPLE. {MORE} Grupa IMPLE…

Newsletter

Newsletter IMPLE/marketing

Techniczny newsletter o marketingu internetowym, budowaniu listy, strony www i spinaniu wszystkiego w 1 system.

Zapisz się teraz
firma IMPLE
Pod koniec zeszłego roku zaczęła formować się w mojej głowie nowa* strategia dla IMPLE.

Jako, że myślę obrazami, większość idei muszę spisać, zaprojektować jako strona www albo narysować. Dlatego powstało nowe logo IMPLE reprezentujące tą nową* strategię.Dodałem gwiazdkę do słowa „nowa”, ponieważ IMPLE od dawna idzie w tym kierunku,
pokaż więcej...
firma IMPLE
Od kilku dni pracuję nad nową, polską stroną IMPLE w związku z decyzją stworzenia z tego jednolitej platformy do budowania, zarządzania i skalowania biznesu wiedzowego (kursy, szkolenia itd.)Ilość już istniejących korzyści i funkcji do opisania powala, ponieważ IMPLE to już dzisiaj CMS + Email Marketing + Platforma sprzedażowa + LMS.

Przy
pokaż więcej...
firma IMPLE

Właśnie kończymy integrację sztucznej inteligencji z platformą pod kątem pomocy w pisaniu treści w kursach, ba blogach i pozostałych stronach oraz tłumaczenia istniejących treści na inny język. Przedsmak możliwości:

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę, dzięki której koszt wysyłania maili przez impleBOT zauważalnie spadnie...

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę w systemie wysyłania mailingów, przez co czas wysyłki mailingów (zwłaszcza dużych) powinien skrócić się nawet kilkukrotnie.

Dokładnie przyspieszenie zależy od wielkości mailingu i ilości innych równoległych mailingów, ale każdy, kto wysyła przynajmniej kilka tysięcy e-maili powinien zauważyć różnicę.

firma IMPLE

Nowości, które niedługo zawitają do IMPLE

firma IMPLE

przygotowuję ofertę IMPLE na dla Klientów spoza Polski: www.facebook.com/impleof...

Nie będzie to typowa oferta firmy SaaS. Moim celem nie jest "nałapać" jak najwięcej użytkowników, ale zdobyć niewielkie, stałe grono poważnych Klientów płacących za to, że mogą robić biznes łatwiej i zarabiać więcej bez ryzyka utonięcia pod naporem bieżących spraw.

firma IMPLE

Wczesne demo generatora ofert na Ekademia.pl

firma IMPLE

Publikowanie memo na blogu Ekademii to czysta przyjemność. 3 minuty i coś takiego: zamienia się w

firma IMPLE
Moim celem jest stworzyć najlepszą platformę do prowadzenia marketingu eksperckiego oraz pełnoprawnego infobiznesu.

Ekademia.pl jest już najlepszą platformą do sprzedaży i dostarczania treści. Ale trzeba też mieć miejsce do promocji. Dlatego tworzę najlepszą platformę blogową dla eksperta - realną alternatywę dla worpdressa i choinki pluginów dla kogoś, kto programistą nie
pokaż więcej...
firma IMPLE

Od dzisiaj możesz za pomocą API zmienić również status subskrybenta na KONIEC (czyli zakończenie kolejki autorespondera).

firma IMPLE

impleOTO to unikalne narzędzie do tworzenia jednorazowych ofert - bardzo skutecznej techniki zwiększającej wartość Klienta. Zobacz dokładniejsze omówienie:

firma IMPLE

Dodaliśmy kolejną z oczekiwanych opcji: możliwość śledzenia 9 linków a mailingach i multimailingach (wcześniej były to 3 linki).

firma IMPLE

Dodaliśmy oczekiwaną przez Was możliwość wykluczania listy adresów e-mail z multimailingów - taka opcja istniała już w przypadku pojedynczych mailingów.

firma IMPLE

Zarządzanie promocją obejmującą wiele produktów może być albo upierdliwe, albo łatwe. Bez dedykowanych rozwiązań jest upierdliwe, bo trzeba ręcznie edytować wiele miejsc. Nie w przypadku Ekademii.

firma IMPLE

Od dzisiaj impleBOT pozwala przetestować różne wersje mailingów.

firma IMPLE

W związku z dużym zainteresowaniem propozycji tej zmiany, zwiększyliśmy do 9 liczbę śledzonych linków w wiadomościach autorespondera.

firma IMPLE

Sfinalizowaliśmy pierwsze pełne wdrożenie Ekademii w wersji Whitelabel - a konkretnie platformy HENC.pl. Co to takiego? Otóż od teraz możliwe jest uruchomienie prywatnej wersji Ekademii we własnej domenie...

firma IMPLE

Długo wyczekiwana premiera odbyła się 27 września 2016 roku. Oto zapis skrócony do samych konkretów

Newsletter

Newsletter IMPLE/marketing

Techniczny newsletter o marketingu internetowym, budowaniu listy, strony www i spinaniu wszystkiego w 1 system.

Zapisz się teraz