IMPLE to platforma do prowadzenia marketingu eksperckiego oraz zarządzania firmą edukacyjną. IMPLE jest kluczowym elementem Grupy IMPLE. {MORE} Grupa IMPLE…

Newsletter

Poradnik Trenerów i Organizatorów Kursów na Ekademia.pl

Dołącz do 1 490 czytelników
firma IMPLE

Właśnie kończymy integrację sztucznej inteligencji z platformą pod kątem pomocy w pisaniu treści w kursach, ba blogach i pozostałych stronach oraz tłumaczenia istniejących treści na inny język. Przedsmak możliwości:

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę, dzięki której koszt wysyłania maili przez impleBOT zauważalnie spadnie...

firma IMPLE

Wprowadziliśmy zmianę w systemie wysyłania mailingów, przez co czas wysyłki mailingów (zwłaszcza dużych) powinien skrócić się nawet kilkukrotnie.

Dokładnie przyspieszenie zależy od wielkości mailingu i ilości innych równoległych mailingów, ale każdy, kto wysyła przynajmniej kilka tysięcy e-maili powinien zauważyć różnicę.

firma IMPLE

Nowości, które niedługo zawitają do IMPLE

firma IMPLE

przygotowuję ofertę IMPLE na dla Klientów spoza Polski: www.facebook.com/impleof...

Nie będzie to typowa oferta firmy SaaS. Moim celem nie jest "nałapać" jak najwięcej użytkowników, ale zdobyć niewielkie, stałe grono poważnych Klientów płacących za to, że mogą robić biznes łatwiej i zarabiać więcej bez ryzyka utonięcia pod naporem bieżących spraw.

firma IMPLE

Wczesne demo generatora ofert na Ekademia.pl

firma IMPLE

Publikowanie memo na blogu Ekademii to czysta przyjemność. 3 minuty i coś takiego: zamienia się w

firma IMPLE
Moim celem jest stworzyć najlepszą platformę do prowadzenia marketingu eksperckiego oraz pełnoprawnego infobiznesu.

Ekademia.pl jest już najlepszą platformą do sprzedaży i dostarczania treści. Ale trzeba też mieć miejsce do promocji. Dlatego tworzę najlepszą platformę blogową dla eksperta - realną alternatywę dla worpdressa i choinki pluginów dla kogoś, kto programistą nie
pokaż więcej...
firma IMPLE

Od dzisiaj możesz za pomocą API zmienić również status subskrybenta na KONIEC (czyli zakończenie kolejki autorespondera).

firma IMPLE

impleOTO to unikalne narzędzie do tworzenia jednorazowych ofert - bardzo skutecznej techniki zwiększającej wartość Klienta. Zobacz dokładniejsze omówienie:

firma IMPLE

Dodaliśmy kolejną z oczekiwanych opcji: możliwość śledzenia 9 linków a mailingach i multimailingach (wcześniej były to 3 linki).

firma IMPLE

Dodaliśmy oczekiwaną przez Was możliwość wykluczania listy adresów e-mail z multimailingów - taka opcja istniała już w przypadku pojedynczych mailingów.

firma IMPLE

Zarządzanie promocją obejmującą wiele produktów może być albo upierdliwe, albo łatwe. Bez dedykowanych rozwiązań jest upierdliwe, bo trzeba ręcznie edytować wiele miejsc. Nie w przypadku Ekademii.

firma IMPLE

Od dzisiaj impleBOT pozwala przetestować różne wersje mailingów.

firma IMPLE

W związku z dużym zainteresowaniem propozycji tej zmiany, zwiększyliśmy do 9 liczbę śledzonych linków w wiadomościach autorespondera.

firma IMPLE

Sfinalizowaliśmy pierwsze pełne wdrożenie Ekademii w wersji Whitelabel - a konkretnie platformy HENC.pl. Co to takiego? Otóż od teraz możliwe jest uruchomienie prywatnej wersji Ekademii we własnej domenie...

firma IMPLE

Długo wyczekiwana premiera odbyła się 27 września 2016 roku. Oto zapis skrócony do samych konkretów

firma IMPLE

Od dzisiaj dla każdej wiadomości w kolejce autorespondera oprócz opóźnienia możesz ustawić dzień/dni tygodnia, w których wiadomość może zostać wysłana.

firma IMPLE

Pokażę Wam, jak na przykładzie cennika impleBOT podejmuję decyzje dot. cen, gdy przeprowadzenie wiarygodnych testów ceny trwa zbyt długo lub jest zbyt skomplikowane.

Newsletter

Poradnik Trenerów i Organizatorów Kursów na Ekademia.pl

Dołącz do 1 490 czytelników