firma Ekademia.pl

Ekademia.pl

Kursy, szkolenia i e-learning

firma Ekademia.pl

Właśnie dodaliśmy możliwość publikowania na blogu za pomocą e-maili. To jest przykład takiego wpisu. Szczegóły w Preferencjach Twojego bloga.

firma Ekademia.pl

Dzisiaj od 7 rano miała miejsce awaria sieci szkieletowej OVH - naszego providera. Awaria dotknęła podobno ponad milion serwisów w całej Europie. Ekademia zaczęła normalnie działać ok. 14. Dane NIE uległy uszkodzeniu. Rutynowy backup był zrobiony przed awarią i zabezpieczony poza siecią OVH.

firma Ekademia.pl

Do generatora newsletterów www.ekademia.pl/blog/ek... dodaliśmy możliwość generowania listy z zewnętrznego kanały RSS (z Wordpress, YouTUBE lub innego źródła).

firma Ekademia.pl
Stworzyliśmy generator newsletterów z wpisów na Twoim blogu. Link do niego znajdziesz w preferencjach bloga albo zapamiętaj: www.ekademia.pl/blog/ne... - wybierasz wpisy, które chcesz umieścić w podsumowaniu, a system automatycznie generuje kod HTML. Gotowy kod wystarczy wkleić do edytora w impleBOT.pl albo innym systemie do e-mail marketingu. Możesz nawet zdefiniować parametry UTM do śledzenie w Google Analytics - parametry te też pokazuje Ekademia w historii zamówień i rankingach. pokaż więcej...
firma Ekademia.pl

Publikujesz na YouTUBE? Ekademia automatycznie zaciągnie nowe filmy i opublikuje je też na Twoim blogu:

firma Ekademia.pl

Cały czas udoskonalamy blog. Teraz dłuższe memo są dzielone na 2, żeby pozostałe wpisy nie ginęły gdzieś na dole strony. Można je rozwinąć 1 kliknięciem:

firma Ekademia.pl

Uruchomiliśmy wczoraj nowy, nowoczesny design blogów. Pojawiła się też możliwość tworzenia "memo" takich jak to - wystarczy nie wypełniać krótkiego opisu i treści wpisu. Wkrótce napiszemy więcej o możliwościach nowego designu. Wygląd samych wpisów od dawna był jednym z najlepszych pod względem czytelności na komputerze i urządzeniach mobilnych.

firma Ekademia.pl

Ładniejszy, czystszy i dostosowany nawet do bardzo dużych produktów

firma Ekademia.pl

Od dzisiaj logując się na Ekademia.pl zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę logowania pod adresem www.imple.com z prośbą o zalogowanie się na konto IMPLE.

firma Ekademia.pl

Opracowaliśmy dla Was gotowy generator listy transakcji z naliczonymi prowizjami.

 Twitter

 Facebook

 Blog  Memos