firma Ekademia.pl

Ekademia.pl

Kursy, szkolenia i e-learning

firma Ekademia.pl

NOWOŚĆ: Grupy w produktach mogą mieć teraz zdefiniowany domyślny czas dostępu. Po tym czasie uczestnik zostanie automatycznie usunięty z grupy - niezależnie od jego dostępu do produktu. Opcję tę zmienicie po wybraniu grupy z listy i kliknięciu: Edytuj ustawienia grupy.

firma Ekademia.pl

Zamiast samych życzeń: Zapisz się: www.imple.pl/kurs/Da... (to NIC nie kosztuje)

firma Ekademia.pl

Zmodyfikowaliśmy moduł wgrywania plików - teraz można łatwo wgrywać wiele plików na raz na PC, tabletach i smartfonach:

firma Ekademia.pl

Dodaliśmy możliwość definiowania własnej nazwy produktu na fakturze, wystawiania faktur bez numeru NIP (ale z adresem zamieszkania) oraz unowocześniliśmy formatkę do wystawiania faktur:

firma Ekademia.pl
Dodaliśmy do integracji z Pipedrive nowe parametry zamówienia: kod produktu oraz dane śledzące (tzw. UTMy), które można znaleźć w Google Analytics oraz w historii i rankingach zamówień na platformie. Zmiana ta pozwala lepiej sortować i analizować dane sprzedażowe w Pipedrive:

Przypominamy, że integracja z Pipedrive wysyła dane wszystkich zamówień do
Twojego konta na pipedrive.com - pozwala to prowadzić zaawansowane kampanie sprzedażowe z wykorzystaniem telefonu i innych mediów. pokaż więcej...
firma Ekademia.pl

Dodaliśmy nową opcję - globalny Webhook (Adres skryptu zewnętrznego) organizatora. Jest to adres skryptu, na który będą wysyłane dane wszystkich zamówień.

firma Ekademia.pl

Rozszerzyliśmy dane wysyłane przez API w przypadku złożenia/opłacenia zamówienia o dane produktu:

firma Ekademia.pl

PayU ma promocję na aktywację nowego konta przed 30.11 www.payu.pl/oferta-... - to dobra okazja, aby zacząć sprzedawać na Ekademii - można sporo zaoszczędzić. Integracja z Ekademią jest prosta www.ekademia.pl/help/pa... (właśnie udostępniliśmy wsparcie dla REST API w PayU)

firma Ekademia.pl

NOWOŚĆ: Po wybraniu w historii zamówień ekademia.pl/histori... opcji sortowania po grupach oraz zawężeniu wyników do konkretnego produktu, pojawi się opcja zawężenia wyników do zamówień przypisanych do konkretnej grupy: - dzięki temu możemy łatwo skontaktować się np. z uczestnikami konkretnej edycji szkolenia.

firma Ekademia.pl

Dodaliśmy nową opcję w kuponach: "Brak grupy" - dzięki temu nawet jeśli kurs ma zdefiniowaną domyślną grupę, kupon może sprawić, że Klient nie trafi do żadnej grupy. To pozwala tworzyć bardzo ciekawe konkursy - wkrótce przygotujemy tutorial.

 Twitter

 Facebook

 Blog  Memos