To konto obsługuje sprzedaż produktów oferowanych przez niezależnych trenerów. Zobacz nasz kanał na YouTube {MORE} Ekademia.pl jest marką firmy Majewski…

Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 548 czytelników
firma Ekademia.pl

NOWOŚĆ: Grupy w produktach mogą mieć teraz zdefiniowany domyślny czas dostępu. Po tym czasie uczestnik zostanie automatycznie usunięty z grupy - niezależnie od jego dostępu do produktu. Opcję tę zmienicie po wybraniu grupy z listy i kliknięciu: Edytuj ustawienia grupy.

firma Ekademia.pl

Zamiast samych życzeń: Zapisz się: www.imple.pl/kurs/Da... (to NIC nie kosztuje)

firma Ekademia.pl

Zmodyfikowaliśmy moduł wgrywania plików - teraz można łatwo wgrywać wiele plików na raz na PC, tabletach i smartfonach:

firma Ekademia.pl

Dodaliśmy możliwość definiowania własnej nazwy produktu na fakturze, wystawiania faktur bez numeru NIP (ale z adresem zamieszkania) oraz unowocześniliśmy formatkę do wystawiania faktur:

firma Ekademia.pl
Dodaliśmy do integracji z Pipedrive nowe parametry zamówienia: kod produktu oraz dane śledzące (tzw. UTMy), które można znaleźć w Google Analytics oraz w historii i rankingach zamówień na platformie. Zmiana ta pozwala lepiej sortować i analizować dane sprzedażowe w Pipedrive:

Przypominamy, że integracja z Pipedrive wysyła dane wszystkich zamówień do
pokaż więcej...
firma Ekademia.pl

Dodaliśmy nową opcję - globalny Webhook (Adres skryptu zewnętrznego) organizatora. Jest to adres skryptu, na który będą wysyłane dane wszystkich zamówień.

firma Ekademia.pl

Rozszerzyliśmy dane wysyłane przez API w przypadku złożenia/opłacenia zamówienia o dane produktu:

firma Ekademia.pl

PayU ma promocję na aktywację nowego konta przed 30.11 www.payu.pl/oferta-... - to dobra okazja, aby zacząć sprzedawać na Ekademii - można sporo zaoszczędzić. Integracja z Ekademią jest prosta www.ekademia.pl/help/pa... (właśnie udostępniliśmy wsparcie dla REST API w PayU)

firma Ekademia.pl

NOWOŚĆ: Po wybraniu w historii zamówień ekademia.pl/histori... opcji sortowania po grupach oraz zawężeniu wyników do konkretnego produktu, pojawi się opcja zawężenia wyników do zamówień przypisanych do konkretnej grupy: - dzięki temu możemy łatwo skontaktować się np. z uczestnikami konkretnej edycji szkolenia.

firma Ekademia.pl

Dodaliśmy nową opcję w kuponach: "Brak grupy" - dzięki temu nawet jeśli kurs ma zdefiniowaną domyślną grupę, kupon może sprawić, że Klient nie trafi do żadnej grupy. To pozwala tworzyć bardzo ciekawe konkursy - wkrótce przygotujemy tutorial.

firma Ekademia.pl

Właśnie dodaliśmy możliwość publikowania na blogu za pomocą e-maili. To jest przykład takiego wpisu. Szczegóły w Preferencjach Twojego bloga.

firma Ekademia.pl

Dzisiaj od 7 rano miała miejsce awaria sieci szkieletowej OVH - naszego providera. Awaria dotknęła podobno ponad milion serwisów w całej Europie. Ekademia zaczęła normalnie działać ok. 14. Dane NIE uległy uszkodzeniu. Rutynowy backup był zrobiony przed awarią i zabezpieczony poza siecią OVH.

firma Ekademia.pl

Do generatora newsletterów www.ekademia.pl/blog/ek... dodaliśmy możliwość generowania listy z zewnętrznego kanały RSS (z Wordpress, YouTUBE lub innego źródła).

firma Ekademia.pl
Stworzyliśmy generator newsletterów z wpisów na Twoim blogu. Link do niego znajdziesz w preferencjach bloga albo zapamiętaj: www.ekademia.pl/blog/ne... - wybierasz wpisy, które chcesz umieścić w podsumowaniu, a system automatycznie generuje kod HTML. Gotowy kod wystarczy wkleić do edytora w impleBOT.pl albo innym systemie do e-mail marketingu. Możesz nawet zdefiniować pokaż więcej...
firma Ekademia.pl

Publikujesz na YouTUBE? Ekademia automatycznie zaciągnie nowe filmy i opublikuje je też na Twoim blogu:

firma Ekademia.pl

Cały czas udoskonalamy blog. Teraz dłuższe memo są dzielone na 2, żeby pozostałe wpisy nie ginęły gdzieś na dole strony. Można je rozwinąć 1 kliknięciem:

firma Ekademia.pl

Uruchomiliśmy wczoraj nowy, nowoczesny design blogów. Pojawiła się też możliwość tworzenia "memo" takich jak to - wystarczy nie wypełniać krótkiego opisu i treści wpisu. Wkrótce napiszemy więcej o możliwościach nowego designu. Wygląd samych wpisów od dawna był jednym z najlepszych pod względem czytelności na komputerze i urządzeniach mobilnych.

firma Ekademia.pl

Ładniejszy, czystszy i dostosowany nawet do bardzo dużych produktów

firma Ekademia.pl

Od dzisiaj logując się na Ekademia.pl zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę logowania pod adresem www.imple.com z prośbą o zalogowanie się na konto IMPLE.

firma Ekademia.pl

Opracowaliśmy dla Was gotowy generator listy transakcji z naliczonymi prowizjami.

Newsletter

Informator Szkoleniowy Ekademia.pl

Bądź na czasie z najnowszymi szkoleniami i kursami internetowymi...

Dołącz do 234 548 czytelników