Aktywacja opcji impleBOT Trusted

Aktywacja opcji impleBOT Trusted

UWAGA: Podaj w polu "Dodatkowe informacje" podaj adres e-mail istniejącego konta impleBOT któremu chcesz przypisać opcję Trusted na rok. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

impleBOT Trusted umożliwia jednemu kontu impleBOT zapisywać przez panel albo metodą GET subskrybentów bez potrzeby potwierdzania subskrypcji*. Opcja ta służy to integracji konta impleBOT z innymi systemami e-commerce lub wtyczkami/usługami obsługującymi formularze zapisu na listę.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE WSZYSTKIE PONIŻSZE INFORMACJE:

* zgodnie z obowiązującymi zasadami ochrony danych osobowych wszystkie osoby dodane do impleBOT jako "potwierdzone", otrzymają emailowe potwierdzenie wpisania na listę wraz z wymaganymi informacjami i "regułkami" oraz możliwością wypisania się z listy lub wycofania zgody marketingowej.

Usługa Trusted NIE dotyczy zapisu metodą POST (przez zwykły formularz), gdzie potwierdzenie subskrypcji zawsze jego wymagane.

Naruszenie jednej z poniższych zasad może skończyć się blokada usługi Trusted bez prawa do zwrotu pieniędzy:

 • NIE wolno tą metodą importować/dodawać zakupionych od innego podmiotu adresów
 • NIE wolno ta metoda importować/dodawać adresów osób, które nie wyraziły zgodny na otrzymywanie od właściciela listy wiadomości

Usługa WYMAGA opłaconego abonamentu impleBOT ONE (niezależnie lub w ramach impleBOT MANAGER) i po aktywacji jest przedłużana razem z abonamentem impleBOT.

Usługa dotyczy konkretnego konta impleBOT ONE a nie konta impleBOT MANAGER. Po wykupieniu usługi dla 1 konta, możliwe będzie dokupienie do innych kont ze znaczą zniżką. Przy czym warto pamiętać, że: kopiowanie subskrybentów pomiędzy listami należącymi do jednego managera (ręczne lub poprzez metodę GET) NIE wymaga potwierdzenia.

Opłacając tę usługę, że akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleBOT.pl.

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  615,00
 • SUMA (PLN)
  615,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Adres e-mail ISTNIEJĄCEGO konta impleBOT

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności