Transfer impleBOT MANAGER

usluga 1 GB Dostęp na 365 dni

197.00 PLN

UWAGA: Podaj w polu "Adres e-mail konta impleBOT MANAGER" adres e-mail istniejącego konta impleBOT MANAGER któremu chcesz powiększyć transfer (może być inny od kontaktowego adresu e-mail, który podasz w zamówieniu). Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Transfer do konta impleBOT MANAGER umożliwia wysyłanie większej ilości e-mailingów oraz wiadomości autorespondera. Transfer MANAGERa jest dostępny dla wszystkich kont impleBOT ONE i FreeBOT zarządzanych przez tego MANAGERa.

Każdy 1 GB transferu wystarczy na wysłanie ok. 200 000 typowych e-maili (te)*. Niezależnie od ilości wykupionego transferu, jego ważność to 365 dni.

Wybierz ilość transferu, jaką chcesz przypisać do swojego konta (domyślnie 1 GB):

Wariant Typowych
e-maili
(te)*
Cena Rabat
całkowita z VAT za 1000 te*
1 GB ok. 200K 197 zł brutto 80 gr netto -
2 GB ok. 400K 377 zł brutto 77 gr netto ~5%
5 GB ok. 1MLN 887 zł brutto 72 gr netto ~10%
10 GB ok. 2MLN 1677 zł brutto 68 gr netto ~15%
20 GB ok. 4MLN 3157 zł brutto 64 gr netto ~20%
30 GB ok. 6MLN 4437 zł brutto 60 gr netto ~25%

* typowy e-mail (te), czyli treść bez załączników, ma wielkość ok. 5 KB.

Opłacając transfer oświadczasz, że akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleBOT.pl.


"Jeśli to wszystko dla Ciebie "ciemna magia", wiedz że przy tych cenach płacisz ZNACZNIE MNIEJ, niż u innych dostawców usług e-mail marketingu.

Dlaczego? Bo u nas nie płacisz za utrzymanie armii handlowców, którzy obsługują korporacje."

Piotr Majewski, twórca impleBOT

Oferta sprzedażowa

 Majewski Business Consulting
Sprzedawca / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

impleBOT
Trener impleBOT

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


E-mail istniejącego konta impleBOT MANAGER

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu tego produktu i go w całości akceptuję.
* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle