Jak uzyskać i utrzymać nastawienie zwycięzcy?

Jak uzyskać i utrzymać nastawienie zwycięzcy?


Lech Dębski, który za chwilę wprowadzi Cię w niezwykłą hipnozę byś jak najdłużej mógł utrzymać nastawienie zwycięzcy nie jest jakąś przypadkową osobą, która zetknęła się z NLP i postanowiła zostać trenerem. Lech wykształcenia jest lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii i 9 letnim doświadczeniem.

Na pierwszym skoleniu NLP był 13 lat temu, wtedy zaczęła się jego kariera trenera NLP.

W sumie uzyskał certyfikaty

  • NLP Practitioner ( trzy razy),
  • Master Practitioner,
  • Training Design Specialist ,
  • Trainer Associate
  • Trenera Trenerów Instytutu Neurolingwistyki.

Równolegle poznawał tajniki hipnozy.

Niewiele jest osób w Polsce z tak wykształconych w NLP. A jeszcze mniej może poszczycić się uczestnictwem w kursach tak znakomitych trenerów światowej sławy:

Poza szkoleniem u Andrzeja Batko uczyłem się hipnozy od wielu specjalistów krajowych i zagranicznych ( Betty Alice Erickson, Jeffrey Zeig, Ernst Rossi, Michael Yapko). Oczywiście w dalszym ciągu poszerzalem swoją znajomość NLP, biorąc udzial w treningach prowadzonych przez takich mistrzów jak Steve Andreas, Joseph O’Connor, Paul McKenna, Michael Breen, Suzi Smith, John LaValle, Ross Jeffries. W 2004 roku poznalem najnowsze metody NLP na treningu certyfikacyjnym u twórcy NLP, Richarda Bandlera. A w 2005 pojechałem do USA, by odbyć u niego trening trenerski.

-- Lech Dębski


Hipnoza trwa 5 minut i jest dostępna w formie pliku MP3.
Zapisy wstrzymane