Posłuchaj najpierw tej króciutkiej historii...

Jest taka bajka. Jeśli masz dzieci, być może ją widziałeś. Jeśli nie, to warto zobaczyć, bo jest naprawdę dobra... chociaż przyznam, że jeśli nie masz dzieci, możesz nie zrozumieć co jest w niej dobrego. Ta bajka to Bociany, z grudnia 2016 roku.

Spokojnie nie zepsuję Ci fabuły.

Głównym bohaterem jest Junior - najlepszy bocian-kurier sklepu CornerStore. Prawdziwa gwiazda. W nagrodę za swoje osiągnięcia obecny szef, który ma być awansowany, oferuje Juniorowi swoją posadę. Posadę SZEEEEEEEEEEFA. BUM. Głowa eksploduje. świat nagle ma więcej kolorów (zrozumiesz, jak obejrzysz ;-). Junior jest zachwycony tą propozycję i jest gotowy zrobić wszystko, aby tylko zostać SZEEEEEEFEM. BUM.... Zrobi nawet rzeczy, które ewidentnie są sprzeczne z jego wartościami.

W drodze do wymarzonej posady towarzyszy mu 18-letnia sierota Tulip, która ma zupełnie inne marzenie niż Junior. Na pierwszy rzut oka jest też dużo mniej ambitna.

Fabuła pędzi jak szalona, dużo śmiesznych rzeczy dzieje się po drodze. W trakcie ich przygód Tulip przy różnych okazjach dopytuje Juniora, dlaczego chce być SZEEEEEFEEEM i co by zmienił w CornerStore. Junior coś tam odpowiada mało konkretnie, w końcu każdy chciałby być SZEEEEEFEM. Aż w krytycznym, zwrotnym momencie filmu wybucha, załamuje się i przyznaje się, że....

Nie wie, dlaczego chce być szefem.

A Tulip wie.

Przyciągnąłem Twoją uwagę pytaniem: "Jak zarabiać na czysto setki tysięcy złotych rocznie i zostać milionerem netto w czasie krótszym niż 5 lat?"

Teraz, aby było to możliwe, abyś mógł to osiągnąć, musisz odpowiedzieć sobie KONKRETNIE na jedno niestety niezbyt proste pytanie:

Dlaczego...

... chcesz zarabiać na czysto setki tysięcy złotych rocznie i zostać milionerem netto w czasie krótszym niż 5 lat?

Zaznaczę, że nie jest tak, że zarabianie dużych ilości pieniędzy w biznesie jest złe. Oczywiście że nie. Jednym z najważniejszych celów biznesu jest zarabianie dla Ciebie dużych ilości pieniędzy. Ale w moim świecie nie jest to cel, ale środek do celu.

Bo widzisz. Jeśli nie wiesz po co Ci te pieniądze... nawet jeśli Ci pokażę, jak zarobić ich więcej.. To albo Ci się nie uda i albo Ci się uda, ale dotrzesz tam sam, bez wartości i ludzi, na których Ci dzisiaj zależy. I to będzie dopiero tragedia.

Jeśli nie przeszkadza Ci, że po drodze do sukcesu stracisz wartości i ludzi, na których Ci dzisiaj zależy, to... nie klikaj dalej. Źle trafiłeś. Nie marnuj więcej czasu - idź po pomoc do kogoś, kto uczy szybkich metod wzbogacania się w imię zasady cel uświęca środki. Znajdziesz ich chmarę.