Abonament impleSITE MAX

Abonament impleSITE MAX

$(document).ready(function(){ $('#form').submit(function() { info=jQuery.trim($('input[name=moreinfo]').val()); if( info=='' ){ alert('Podaj nazwę konta, za które chcesz zapłacić, w polu DODATKOWE INFORMACJE'); return false; } else if(info.indexOf(' ')!=-1){ alert('Pole nie zawiera tylko nazwy konta');return false; } else return true; } ) });

Abonament można przypisać tylko do istniejącego konta impleSITE. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj je tutaj.

Opcja MAX to: 30 GB transferu i 15 GB miejsca na pliki i 7 poziomów uprawnień

Opłacając abonament oświadczasz, że akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleSITE.pl.

UWAGA: Podaj w polu "Dodatkowe informacje" NAZWĘ istniejącego konta impleSITE, któremu chcesz przedłużyć abonament. Jeśli Twoja strona ma adres http://jurek.implesite.pl to nazwą jest jurek. Proszę NIE wpisywać adresu ani domeny strony. Tylko nazwę uzytkownika.

Dostępne są również pakiety: STANDARD i PREMIUM

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  497,00
 • SUMA (PLN)
  497,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Nazwa ISTNIEJĄCEGO konta impleSITE

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności