Akademia IMPLE - jak zbudować lepszy biznes?

kurs 1 szt. Kredyty: 47

47.00 PLN

Darmowe 30 kredytów na 90 dni (tylko dla nowych Klientów)
Możesz obejrzeć do 5h wykładów, Ty decydujesz których
UWAGA: Brak automatycznych obciążeń po tym okresie.

lub

Opłać dostęp do zasobów Akademii (ponad 100h wykładów) w jednym z 2 wariantów:

WARIANT 1: PEŁEN DOSTĘP VOD

BEZTERMINOWY - 1497 zł 1 ROK - 997 zł

Pozwala Ci dowolnie i bez limitów korzystać z wszystkich aktualnych i nowych zasobów Akademii. Polecam tę opcję osobom, które już przekonały się o wartości Akademii i chcą mieć pełną swobodę studiowania i wracania do wykładów bez potrzeby dopłacania i wypożyczania.

WARIANT 2: VOD NA KREDYTY (domyślny)

Możliwość wypożyczania na 30 dni poszczególnych wykładów (pakiety poniżej)

To dostęp tylko do interesujących Cię wykładów bez potrzeby inwestycji w całość (w sumie 1052 kredytów).

  • Każdy wykład możesz wypożyczyć na 30 dni i studiować go w tym czasie dowolnie często.

  • Kredyty nie mają terminu ważności - możesz wykorzystać je od razu, albo studiować powoli wedle własnych możliwości.

  • Notatki, które utworzysz, pozostaną dla Ciebie dostępne bezterminowo.

  • To rozwiązanie jest lepsze od ograniczonego czasowo dostępu do całego kursu - wypożyczając poszczególne wykłady możesz we własnym tempie studiować i wdrażać wiedzę z Akademii. 30 dni to wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie przestudiować jeden wykład.

  • Każdy wykład ma swój koszt w kredytach. Generalnie 10 minut wykładu to 1 kredyt. Od tej zasady mogą występować wyjątki, ale za każdym razem otrzymasz informację o koszcie materiału zanim zdecydujesz się na wypożyczenie. Koszt wszystkich wykładów to aktualnie 1052 kredyty/ów.

  • Większe pakiety to niższa cena kredytu:

Wybierz Pakiet Cena Koszt 1 kredytu Śr. koszt 1h
47 kredytów 47 zł 1 zł 6 zł
97 kredytów
97 zł 1 zł 6 zł
197 kredytów
197 zł 1 zł 6 zł
297 kredytów
297 zł 1 zł 6 zł
497 kredytów
497 zł 1 zł 6 zł
997 kredytów
997 zł 1 zł 6 zł

Każdy z pakietów daje Ci pełen dostęp do forum dyskusyjnego Akademii. Możesz zacząć od najtańszego pakietu, a potem dokupować kolejne pakiety wedle uznania.

Co otrzymasz?

Akademia IMPLE składa się ponad 100 godzin wykładów dostępnych jako VOD (Video na żądanie) lub prezentacja multimedialna.

Każdy wykład możesz oglądać on-line wielokrotnie tak długo, jak długo będzie trwał Twój pełen dostęp lub okres wypożyczenia poszczególnego wykładu.

Na Akademię składają się poniższe duże kursy, które możesz kupić jako samodzielne produkty:

CzasNaE-Biznes - wstęp do e-biznesu wiedzowego 197 zł / rok
Strategia Platynowego Produktu 197 zł / rok
Jak tworzyć Produkty Informacyjne? 197 zł / rok
Skuteczne Strony WWW niedostępny osobno
Master Copywriter 197 zł / rok
Budowanie Listy Adresowej 197 zł / rok
Profesjonalny E-Mail Marketer 197 zł / rok
PODSTAWY: Płatna Reklama niedostępny osobno
Strategia Mocnego Uderzenia 197 zł / rok
Niewidzialne Techniki Sprzedaży 197 zł / rok
RAZEM 1576 zł / rok
Każdy z tych dużych kursów wdrożony w biznesie da Ci zwrot wielokrotnie większy niż cena pełnego dostępu do Akademii IMPLE.

Gdybyś kupił osobno te kursy, zapłaciłbyś 1576 zł za rok zamiast 997 zł / rok za Akademię... a i tak nie byłoby to wszytko, co otrzymasz w Akademi IMPLE.

Oferta sprzedażowa

 Majewski Business Consulting
Sprzedawca / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.
* Rozumiem, że otrzymam 47 kredyt/ów, które mogę użyć do wypożyczania na 30 dni poszczególnych zasobów, które tego wymagają. Ważność tych kredytów nie wygasa, ale wymagany jest aktywny dostęp do tego produktu, aby z nich korzystać.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Następnie wybierzesz formę płatności

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.


© 2007-2020 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle