Akademia IMPLE - jak zbudować lepszy biznes?

Opłać pełen dostęp do zasobów Akademii (ponad 100h wykładów) w jednym z 3 wariantów:

DOSTĘP BEZTERMINOWY - 1497 zł

DOSTĘP NA 1 ROK - 997 zł

DOSTĘP NA 1 MIESIĄC - 97 zł

Pozwala Ci dowolnie i bez limitów korzystać z wszystkich aktualnych i nowych zasobów Akademii.

Co otrzymasz?

Akademia IMPLE składa się ponad 100 godzin wykładów dostępnych jako VOD (Video na żądanie) lub prezentacja multimedialna.

Każdy wykład możesz oglądać on-line wielokrotnie tak długo, jak długo będzie trwał Twój pełen dostęp.

Na Akademię składają się poniższe duże kursy, które możesz kupić jako samodzielne produkty:

CzasNaE-Biznes - wstęp do e-biznesu wiedzowego 197 zł / rok
Strategia Platynowego Produktu 197 zł / rok
Jak tworzyć Produkty Informacyjne? 197 zł / rok
Skuteczne Strony WWW niedostępny osobno
Master Copywriter 197 zł / rok
Budowanie Listy Adresowej 197 zł / rok
Profesjonalny E-Mail Marketer 197 zł / rok
PODSTAWY: Płatna Reklama niedostępny osobno
Strategia Mocnego Uderzenia 197 zł / rok
Niewidzialne Techniki Sprzedaży 197 zł / rok
RAZEM 1576 zł / rok
Każdy z tych dużych kursów wdrożony w biznesie da Ci zwrot wielokrotnie większy niż cena pełnego dostępu do Akademii IMPLE.

Gdybyś kupił osobno te kursy, zapłaciłbyś 1576 zł za rok zamiast 997 zł / rok za Akademię... a i tak nie byłoby to wszytko, co otrzymasz w Akademi IMPLE.

  • Szt.
    1
  • Cena
    1 497,00
  • SUMA (PLN)
    1 497,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

* Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do Majewski Business Consulting Piotr Majewski i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Majewski Business Consulting Piotr Majewski.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności

 Majewski Business Consulting
Organizator / Administrator danych Majewski Business Consulting

Majewski Business Consulting Piotr Majewski
ul. Łańcucka 12a lok 8, 80-809 Gdańsk PL | 0048502246045
NIP: PL5851392623 | REGON: 192790177

Piotr Majewski
Trener Piotr Majewski

Łańcucka 12a/8, 80-809 Gdańsk PL | 502246045