CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes Blog

Piotr Majewski

Koniec nieporozumień

Piotr Majewski | Komentarze | czwartek, 24 styczeń 13, 17:31

Jesteś tutaj

 

 

Użytkownicy impleBOT MANAGERa obsługujący wiele kont mogli być dotąd narażeni na pewne nieporozumienia.Otóż subskrybenci znajdujący się na wielu listach jednego Managera, mimo wypisania się z jakiejś listy, nadal otrzymywali maile z pozostałych list.To czasami powodowało spięcia.

Dawno temu, aby temu zapobiec, dodaliśmy na końcu e-maila z potwierdzeniem rezygnacji, listę pozostałych kont danego Managera, na których subskrybent się znajdował:

Niestety, jak się okazało, Ci najbardziej  zirytowani rzekomo "nieskutecznym" wypisywaniem się subskrybenci NIE czytają zbyt często potwierdzeń. Stąd te nieporozumienia.

Dlatego wprowadziliśmy dzisiaj taką samą listę na stronie z samą prośbą o potwierdzenie:

Pierwszy link dotyczy potwierdzenia wypisania się z listy, z której subskrybent e-maila z linkiem. Pozostałe linki dotyczą innych list należących do jednego managera, na których znajduje się subskrybent. Taki sam komunikat pojawi się też w przypadku maskowania impleBOTa.

Aby przyspieszyć operację, wszystkie linki zawierają kod potwierdzający, więc wystarczy kliknąć raz. Wszystkie też otwierają się w nowym oknie, aby można było nad listą się zastanowić.

Aby subskrybent nie musiał czekać na otrzymanie e-maila z innej listy, lista ta pojawia się nawet pod komunikatem informującym o tym, że subskrybent już wypisał się wcześniej:

Dodaliśmy też kod potwierdzający do linków we wspomnianym na początku e-mailu - kliknięcie na nie nie wymaga już potwierdzania.

 


Piotr Majewski | Publiczny | czwartek, 24 styczeń 13, 17:31


 Blog  Memos