Jak przyciągnąć wielu klientów do Twojego biznesu, przez zwiększenie ilości odwiedzin...

Posiadanie dobrego produktu – to za mało.

Twoja zdolność do wytwarzania gotówki przy użyciu komputera jest tak duża, jak wielu potrafisz przyciągnąć klientów.

Hej, tu Adrian Kołodziej...

Rozpocząłem swój biznes w 2009 roku, gdy byłem jeszcze na studiach. Nie miałem dużych partnerów, nikt mnie nie znał i nie miałem bladego pojęcia o marketingu. W rzeczywistości jedną rzecz jaką robiłem, to inwestowałem pierwsze zyski w kupowanie reklam.

Oto mały zrzut z Google AdWords. Zaznaczyłem moje wyniki w ciągu roku (uzyskałem 2.6 miliona odwiedzin). 

adwords

I tutaj pokazuję tylko pierwszy rok mojej działalności. Powiem szczerze, nie spodziewałem się, że mogę tak szybko zarabiać pieniądze.

Miałem tyle ruchu na moich stronach, że nawet moje kiepskie oferty bardzo dobrze sprzedawały.

Zdobyłem osobisty majątek kupując płatny ruch z AdWords.

Widzisz, byłem bardzo szczęśliwy, że AdWords dawało mi tyle ruchu i tak szybko rozwijałem swój biznes.

Niestety...

W 2010 roku Google zablokowało
wszystkie moje konta...

Bez ostrzeżenia zamknęli moje konta tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nie tylko mi zamknęli konto, ale również tysiącom firm, dla których AdWords było jedyną formą zdobywania klientów.

Próbowałem do nich zadzwonić i zapytać „dlaczego?”. Kobieta w słuchawce powiedziała: „Pana strona nie spełnia naszych zasad”. Oczywiście sprawdzałem ich zasady i są tak skonstruowane, że żadna witryna nie spełnia ich zasad (nawet sama konsultantka nie była wstanie podać mi konkretnego powodu!).

Spójrz, co się stało:

 • 1. Nie miałem już żadnego źródła ruchu i ludzie przestali kupować.
 • 2. Moja córka miała 7 miesięcy i z dnia na dzień zostaliśmy z niczym
 • 3. Mój 1 milionowy biznes przestał zarabiać
 • 4. Kupiliśmy nowe meble, samochód i zapłaciliśmy zaliczkę za nowy dom

Z dnia na dzień byłem zagrożony bankructwem.

Było mi wtedy bardzo ciężko. Teraz wiem, jak czuje się osoba, która chce popełnić samobójstwo. Patrzyłem na statystyki i z dnia na dzień zmniejszała się ilość klientów.

Czytałem wtedy wiele negatywnych opinii na temat Google i ich niszczącej polityki. Mówiąc szczerze, ten okres był jednym z gorszych w życiu.

Jednak postanowiłem się nie poddawać i...

Odkryłem nowe źródła
pozyskiwania klientów w internecie ….

Wydałem bardzo wiele pieniędzy, aby na nowo znaleźć dodatkowe źródła klientów. Testowałem każde możliwe źródło reklamy, jakie było w Polsce.

Byłem jak szalony naukowiec, który eksperymentuje w piwnicy.

Czy udało mi się znaleźć inne źródła pozyskiwania klientów? Oczywiście. Od tego czasu

  wydałem ponad 680,345.73 na ruch z różnych portali internetowych. Prawda jest taka, że 80% klientów nie przychodzi z wyszukiwarki Google, a z różnych portali tematycznych.

  274,323.2$ dolarów wydałem na facebooku. Pomimo tego, że reklamuję polskie strony, płacę w dolarach, ponieważ Facebook dopiero rok temu wprowadził możliwość płacenia w złotówkach.

  ciągle wydaję ponad 1.000 złotych miesięcznie na promowanie moich nagrań wideo na youtube.

  zapłaciłem blogerom, ponad 25,242.65 złotych za umieszczenie moich reklam na ich blogach.

  oddałem partnerom, ponad 53,221.82 złotych za promocję moich produktów.

  na metody typu CPM wydałem około 9.000 złotych.

  kupiłem reklam w newsletterach na ponad 15.000.
   

DOWÓD
facebook ads

(to tylko jedna z moich kampanii na facebooku)

Wiem, że kupowanie odwiedzin jest drogie, ale trudno się powstrzymać, gdy masz z tego zyski.

Nie mówię Ci o tych liczbach, aby się pochwalić!. Mam nadzieję, że otworzę Ci oczy na to, jakie możliwości stoją przed Tobą.

Prawda jest taka, że Ty również możesz zacząć kupować reklamy dla swoich stron i przyciągać nowych klientów. Nie potrzeba żadnego talentu, aby tego dokonać.

Istnieją pewne formuły, które możesz skopiować do swojego biznesu i użyć dla siebie.

Oto, jak mogę rozwiązać Twoje problemy
ze zbyt małą ilością klientów
albo z „niewłaściwymi klientami”.

Gwarantuje Ci, że:

  nigdy nie będziesz musiał martwić się o odpowiednią ilość klientów. Pokażę Ci krok po kroku, jak uruchomiłem w maju biznes, który dzisiaj ma ponad 2,000.00 unikalnych odwiedzin na dzień i ponad 7K odsłon.

  ruch na stronie

  ustawisz tak swoje strony, że będziesz mógł inwestować w swoją firmę i wszystkie zainwestowane pieniądze będą przynosiły Ci profit.

  ustabilizujesz swoją firmę i nie będziesz musiał się martwić o wypłaty dla siebie i pracowników

  odkryjesz, jak w łatwy sposób zbudować zespół ludzi, który za grosze wykona Twoją najcięższą pracę.

Jak Ustabilizować Firmę i Podnieść Swoje Zyski?

3 kroki jakie musisz wykonać, aby przyciągać więcej klientów. Po pierwsze dowiesz się, jak ustawić firmę, aby kupowanie reklamy przynosiło zyski.

To jest bardzo ważne, ponieważ sprawia, że możesz płacić więcej pieniędzy niż konkurencja, a i tak odbierać im klientów.

Tymi metodami zbudowałem listy adresowe na ponad 400 tysięcy abonentów. Teraz nie muszę kupować już odwiedzin, ale ciągle to robię, aby jeszcze bardziej się rozwijać.

DOWÓD
implebot.pl Piotr Majewski

(to tylko jedno z moich kont na implebot.pl na ponad 100K abonentów)

Następnie musisz nauczyć się kupować, optymalizować i konwertować swoje kampanie. Spójrzmy prawdzie w oczy. Każdy może założyć konto w AdWords czy na Facebooku i kupować reklamy. Jednak nie każdy będzie na tym zarabiał.

Prawda jest taka, że tylko 3% ludzi na tym zarabia.

Jakiś czas temu trafił do mnie klient na prywatne konsultacje. Razem, ze wspólnikiem mieli biznes, który rozwijał się dzięki adwords. Niestety, rosnąca konkurencja i wyższe ceny za kliknięcie powodowały, że z miesiąca na miesiąc reklama była coraz mniej skuteczna.

Zapłacili mi ponad 2 tys. złotych za 4h konsultacji.

Nie tylko pokazałem im, jak mają używać adwords, ale jak wszystko optymalizować.

Oto opinię, jaką mi wystawili:

Moje początkowe niedowierzanie, że za śmieszne pieniądze mogę otrzymać tak potężny produkt, szybko zmieniło się w fascynację kursami. Dzięki wskazówkom Adriana podanym w prosty i przejrzysty sposób, znacznie zwiększyłem ruch na mojej stronie, a jednocześnie obniżyłem koszty.

Wiedza zawarta w każdym, nawet najtańszym, kursie Adriana znacznie przerosła moje oczekiwania. Od zakupu pierwszego kursu stałem się wiernym fanem Adriana, bo dzięki niemu dostaję ciągle nową wiedzę za naprawdę przystępna cenę.

Szczerze polecam produkty Adriana wszystkim, którzy oczekują więcej od swojego biznesu. Dzięki nim spojrzałem na swoją firmę z innej perspektywy- to mentalna i finansowa rewolucja.

Pozdrawiam, Grzegorz Okraska
www.decorsystem.pl

Skoro moje metody zadziałały dla niego (a nie mam nic wspólnego ze sztukaterią Puszczenie oczka), to zadziałają one również dla Ciebie.

Zobaczysz całą metodologię uzyskiwania zysku z reklam i już nigdy nie będziesz musiał się martwić o zyski.

Kiedy już dowiesz się, jak uzyskiwać tani ruch jak barszcz, zobaczysz, jak wyciągnąć prawie darmowy ruch z wyszukiwarki.

Razem z moim przyjacielem i właścicielem dużej agencji pozycjonerskiej pokażemy Ci, jak uzyskujemy tony odwiedzin z wyszukiwarki.

Będziemy kopać tak głęboko, że po tym szkoleniu będziesz wstanie zbudować własne zaplecze pozycjonerskie, zdobywać tysiące linków i w bardzo krótkim czasie podbijać trudne frazy. Możesz tych metodod używać do zarabiania na AdSense czy sprzedaży produktów.

Dlaczego postanowiłem ujawnić te metody?

Z powodu wyjątkowej skuteczności moich metod, wiele osób pytało mnie i błagało, abym przygotował dla nich „zaawansowane” kampanie. Szczerze mówiąc, nie chciałem się tym dzielić i najlepsze rzeczy zawsze były tajemnicą mojej firmy.

Ale w końcu zdecydowałem, że skoro chcę uczyć innych „budowania skutecznych przedsiębiorstw”, to muszę oddać moje najcenniejsze badania.

W kwietniu tego roku wypuściłem Strategie Ruchu 1.0. Prawda jest taka, że tego materiału było zbyt dużo i mógł przytłaczać. To był wspaniały warsztat, ale musiałem go ulepszyć, aby moi klienci mogli mieć szybsze i jeszcze lepsze wyniki.

Dlatego od kwietnia prowadziłem konsultacje z moimi klientami, którzy byli moimi beta testerami. Próbowali wszystkich moich pomysłów i rozwiązań, które przynosiły wyniki natychmiast. Dodatkowo w ostatnim czasie nastąpiłem wiele zmian w systemach reklamowych.

Musiałem zdobyć nowe wyniki i zrobić nowe badania. Niektóre z tych testów dały szokujące wyniki. Podbiłem serwis youtube na 2 bardzo trudne hasła w zaledwie tydzień. Totalnie łamiąc ich algorytm.

Kupiliśmy reklamę do 0,5mln osób na facebookowych fanpage'ach (będziesz zdziwiony wynikami). Przeprowadziłem masę badań nad social media i po długim czasie dostałem wyniki, jakie mnie zadowalają.

Wróciłem do AdWords. Tak reklamuję się w AdWords i znów zassysam tony ruchu z ich wyszukiwarki. Po prostu odkryłem, jak robić strony, które Google lubi.

Testowałem tyle rzeczy, że brakłoby dnia, aby o tym powiedzieć.

Słuchaj, nigdy nie miałem tak kompleksowych wyników. Omówię absolutnie każdy najważniejszy element, jaki musisz znać, aby przyciągać klientów. Dostaniesz mnóstwo przykładów, trików i pomysłów, jak ustawić firmę do sporych zysków.

Oto, co dostaniesz ode mnie,
gdy przyjedziesz na moje seminarium:

Pewnie masz teraz wiele wątpliwości:

 • czy to naprawdę działa?
 • czy to naprawdę zadziała dla mnie?
 • czy mogę Ci ufać?

Zawsze są wątpliwości i zdaję sobie z tego sprawę.

Pozwól, że złagodzę Twoje obawy, abyś mógł osiągnąć sukces. Zobacz, jakie tajemnice będę poruszane na tym seminarium:

  wejdziesz na 2-dniowe i praktyczne szkolenie. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli przejdziesz przez cały bałagan i odkryjesz te rzeczy, które dają faktyczny postęp w Twojej firmie. Zamiast skakać z tematu na temat zobaczysz, jak od „wewnątrz” zdobywać klientów od osoby, która kupuje ruch dla siebie.

  często widzisz wielu ludzi, którzy osiągają sukcesy, zwiększają swoje pozycje w google, a Ty nie masz takich wyników. Sam miałem problemy z pozycjonowaniem swoich stron, do czasu aż Szymon pokazał mi swoje największe tajemnice. Teraz te same tajemnice usłyszysz od Szymona na seminarium.

  odkryjesz, jak możesz sprzedawać swoje produkty ludziom sceptycznie nastawionym, którzy nie chcą za bardzo kupować. Ten prosty sposób sprawi, że nie tylko kupią, ale będą stałymi klientami.

  zobaczysz, jak rzeczywiście ustawić firmę, aby przynosiła Ci dochody i profity.

  chcesz wejść w bardzo konkurencyjny rynek i nie wiesz, jak wypromować swój biznes? Pomożemy Ci dokładnie wypchać konkurencję z rynku.

  pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google daje około 63% całego ruchu. Dowiesz się, co zrobić, aby być numerem 1, nawet jeśli nie chcesz płacić firmie pozycjonerskiej.

  jak kupować reklamę w biuletynach. (Wiele osób kupiło w ten sposób reklamę i straciło pieniądze. Zobaczysz, jak ocenić ryzyko i przypuszczalne zyski!).

  jak wybrać słowa kluczowe do AdWords, aby móc zaoszczędzić kilka tysięcy miesięcznie.

  w jakiś sposób „odstraszyć” konkurencję, aby królować w danym rynku.

  odkryjesz, jak zbudowałem listę subskrybentów na ponad 400.000 adresów email, która ciągle rośnie i się powiększa. To lista bardzo zainteresowanych osób i hipereagujących.

  byłem kompletnym laikiem w SEO, a teraz mam porównywalną moc do dużych agencji SEO. Zobaczysz, co zrobiłem, aby uzyskać podobną moc. A co najlepsze powiem Ci o rzeczach, które musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces ( nie musisz wiedzieć o wszystkim).

  dowiesz się, jak zlecić każdą czynność zdobywania ruchu innym osobom – za kilka złotych – i dzięki temu inni zbudują biznes za Ciebie.

  jak uruchomić biznes za klika złotych i zarabiać po 3000 złotych na miesiąc w czasie krótszym niż 3 miesiące.

  poznasz całą prawdę o Social Mediach. Powiem Ci, co działa, gdzie ludzie popełniają błędy i jak zbudować swoją markę na mediach społecznościowych.

  odkryjesz czym jest „syndykacja treści” i jak dzięki tej metodzie zyskiwać bardzo wiele odwiedzin.

  poznasz 2 ważne szczegóły, które sprawią, że ruch będzie się opłacał. Bez tego nie ma szans, aby reklama przynosiła długotrwałe zyski.

  zobaczysz, jak pisać emaile do swoich klientów, aby otrzymywać wysokie wskaźniki sprzedaży. Wiele osób popełnia prosty błąd, który nie pozwala im zarabiać więcej pieniędzy.

  chcesz wiedzieć, jak za pomocą Youtuba możesz mieć niezwykle wysoką sprzedaż? Youtube jest jak reklama w telewizji. Jak źle przygotujesz, wideo po prostu nikt nie będzie kupował. Zobaczysz, jak „przygotować” wideo bardzo szybko, aby miało dobrą konwersję.

  jak zarobić na Twojej konkurencji wykorzystując "marketing partnerski".

  jak uzyskać model biznesu, który konwertuje. Ostatnio wytestowałem nowy model, który działa lepiej niż wszystko dotychczas i będziesz miał okazję poznać mój schemat.

  jak stworzyć zapierające dech w piersiach nagranie wideo, który uzyska tysiące odsłon na youtube.

  dwie rzeczy, o jakich należy pamiętać, zatrudniając ludzi do budowania Twojego ruchu.

  jak zostać "detektywem niszy" i odkryć gorący rynek kupujących

  jak określić segment i rynek, które najprawdopodobniej dadzą Ci najszybciej i najwięcej pieniędzy.

  jak zmaksymalizować reakcje Twoich klientów, aby kupowali częściej i więcej.

  jak autentycznie zwiększyć siłę swojego marketingu i sprzedaży.

  w jaki sposób maksymalnie wypozycjonować się na rynku, zdobyć autorytet i zyski.

  stworzenie propozycji dla klienta, której nie może odrzucić.

  jak ustawić produkt, aby zwiększyć jego postrzeganie na rynku.

  poznasz odwrotną inżynierię społeczną, która dzięki psychologii człowieka zwiększy Twoją sprzedaż.

  odkryjesz i zastosujesz najbardziej skuteczne i najprostsze do wykonania modele sprzedaży, aby szybko powiększać grono kupujących.

  I wiele więcej...

Oto co trzeba zrobić, aby dołączyć
do mojego 2-dniowego MASTERMINDU

adrian kołodziej
(ostatnie moje szkolenie kosztowało 3,000 od osoby i wyprzedało się jednym emailem. Każda osoba podpisała klauzulę poufności. Nikt nie może mówić o tym, co było na tym szkoleniu)

Oto, co jeden z uczestników napisał na swoim blogu po ostatnim szkoleniu (to człowiek, który sam sprzedaje w tej niszy)...

Wybacz za jego niecenzuralne słownictwo, ale był pod mocnym wrażeniem Puszczenie oczka

romantorkowski

oryginał: http://romantorkowski.pl/recenzje/adrian-kolodziej-opinia/

Po pierwsze trzeba zarejestrować się klikając przycisk poniżej: 

Kliknij tutaj, aby zarezerwować dostęp

 Następnie otrzymasz informacje o tym, gdzie odbywa się szkolenie. Będzie to Warszawa 20 i 21 października.

Celowo wybrałem Warszawę, ponieważ na szkolenie przyjadą ludzie z różnych części Polski i centrum kraju jest najbardziej fair dla wszystkich.

Rezerwując sobie miejsce masz pewność, że będziesz mógł słuchać tych potężnych nauk na żywo. Będziemy mogli uściskać sobie dłonie i poznasz inne znane osoby z różnych branż.

Oczywiście poza wiedzą nabędziesz mnóstwo kontaktów biznesowych.

Całe szkolenie będzie rejestrowane dla moich klientów. Dostaniecie dostęp online po szkoleniu (aby móc utrwalić wiedzę). Jeszcze nie wiem, czy szkolenie będzie można dostać na płytach (jeśli się zdecyduję, będzie to znacznie droższe niż spotkanie na żywo).

Specjalny Bonus o Wartości 1997 złotych

Budowanie ruchu i budowanie biznesu wymaga ciężkiej pracy. Trzeba panować nad tysiącami rzeczy. Pisanie oferty, wysyłanie wiadomości, obsługa klienta, reklama, testowanie ruchu, działania w social media, wystawianie faktur, robienie przelewów i dużo, dużo więcej.

Co by było, gdybyś miał 2 razy więcej czasu? Mógłbyś mieć 2 razy więcej pieniędzy.

A co jeśli miałbyś 3 albo 4 razy więcej czasu? No właśnie

Jakiś czas temu testowałem zupełnie nową formułę na rynku, z której korzystam tylko ja. Polega ona na zatrudnianiu ludzi z zewnątrz, którzy za kilka groszy mogą pracować dla Ciebie nad każdym elementem biznesu.

Dzięki tej metodzie przez wakacje prawie w ogóle nie pracowałem. W rzeczywistości non stop jeździłem na wakacje, a mój biznes rósł jak szalony.

Po raz pierwszy ujawnię PEŁNĄ FORMUŁĘ ZATRUDNIANIA LUDZI za klika złotych, którzy będą zarabiali dla Ciebie kilkanaście set złotych każdego miesiąca

To znacząco obniży koszty prowadzenia firmy, da Ci więcej rezultatów i zysków oraz będziesz miał bardzo dużo czasu.

Boisz się zatrudniać więcej osób? Pokażę Ci, jak zbudowałem zespół od zera nie tracąc dochodu.

Ten bonus jest wart 1997zł i tego będę uczył Cię na naszym spotkaniu.

Tylko ten bonus jest wart więcej niż całe szkolenie!

1h Konsultacji ze Mną 1 Na 1
- wartość 500 złotych

Pewnie jak wiesz, jestem najdroższej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response.

Niedawno przyjmowałem prywatnych klientów za 10,000.00 od osoby (i ciężko z nimi pracowałem).

W rzadkich przypadkach biorę 2.000 od osoby za 4h konsultacji.

Tak więc 1 godzina konsultacji ze mną jest warta 500 złotych...i to jest ogromna wartość dla Twojej firmy.

Moi klienci wiedzą, że moje metody działają SZYBKO.

Więc korzystaj z mojego czasu MĄDRZE, bo razem możemy zrobić wszystko

Konwertowanie Ruchu w Pieniądze

OK, teraz odkryjesz sposób, który totalnie zrewolucjonizuje Twój biznes.

Usystematyzowałem wszystkie procesy budowania ruchu do moich witryn. Pokażę Ci wszystko krok po kroku, aby to ciężko pracowało dla Ciebie.

Po powrocie z seminarium będziesz miał gotowe procedury, których używają moi pracownicy. Zobaczysz, jak tworzyć ścieżki konwersji, budować listy adresowe, napędzać płatny ruch i wszystko konwertować w prostych schematach.

Tak więc, jeśli chcesz pójść dalej i rozwinąć swój biznes, to będzie rewolucja! 

Kliknij tutaj, aby zarezerwować dostęp


Zanim podejmiesz decyzję o rejestracji,
posłuchaj tego...

Wiem, że wielu ludzi chodzi na różne seminaria, robi kilka notatek i wraca do domu.

Ty będziesz lepszy. Pokażę Ci cały plan budowania ruchu. Przeanalizujesz wszystko, aby mieć rezultaty. Odkryjesz najbardziej zyskowne formuły, których używam.

Każda z nich jest prosta, szybka i brutalnie skuteczna.

Dam Ci gotowy „czek” wzorów, które będzie bardzo opłacalny w dłuższej perspektywie. 

Ukryte korzyści, ze spotkania w Warszawie

To jest bardzo ważne.

Kiedy robisz swój biznes i uczysz się z płyt albo książek jesteś skazany na siebie. Przyjeżdżając na szkolenie z pewnością zaprzyjaźnisz się z niektórymi uczestnikami.

Myślę, że jest to jedna z najważniejszych (ale pomijana) korzyści z uczestnictwa w szkoleniu na żywo.

MASTERMIND! Wszyscy wiemy, że ten sekret używają wszyscy najlepiej zarabiający przedsiębiorcy na świecie. Na szkoleniu poznasz ludzi, który napompują Cię nowymi pomysłami oraz uzyskasz pomoc od osób, które same wcześniej rozwiązały niektóre Twoje problemy.

I to jest dokładnie recepta na sukces. My również mamy swoje mastermindy, które szybciej nas rozwijają.

Dodatkowo zaczniesz szybciej się uczyć, gdy będziesz mógł porozmawiać z członkami szkolenia o nowej wiedzy.

Więc na tym szkoleniu dostaniesz niesamowitą wartość (i obiecuję Ci, że to będzie najlepiej zainwestowany czas w życiu!).

To jasne, że te 2-dniowe seminarium jest najlepszym stosunkiem jakości i najpewniejszą drogą dla każdego, kto chce zarabiać i budować udane biznesy...a następnie rozszerzać swoją działalność i jeszcze bardziej się rozwijać.

Podsumujmy, co dokładnie dostaniesz

Oto, co Dokładnie dostaniesz:


Nie będziesz musiał zapłacić 5,494 złotych za cały pakiet.

Jeśli podejmiesz decyzję już dziś, zapłacisz za 2 dni szkolenia


Zabezpiecz miejsce rejestrując się poniżej.

P.S Pamiętaj, że na szkolenie może wejść jedynie 120 osób! Niestety, nie jesteśmy wstanie pomieścić większej ilości uczniów. Jeżeli ilość miejsc się wyczerpie, pomimo najszczerszych chęci będę musiał przerwać rejestrację i drzwi zostaną zamknięte!

Tak Adrianie, chcę się zarejestrować i zamówić swoje miejsce, bo widzę, jak wartościowe są te warsztaty i jak mocno odmienią mój biznes.

PPS. Pamiętaj, że łączną wartość szkolenia szacuję na 5,494 złote. Tylko teraz i tylko przyjeżdżając na seminarium otrzymujesz super atrakcyjną ofertę, która wynosi zaledwie 597 złotych (oszczędzasz 90% pełnej sumy).

Tak, zarezerwuj mi krzesło na sali,
bo chcę ustabilizować swoją firmę i pozyskiwać duże ilości klientów.
 
  
Zapisy wstrzymane