Czy Twój biznes dalej Ci odpocząć?

Jakie błędy trzymają Twój biznes na obecnym poziomie i nie pozwalają Ci wyjść wyżej?

Jakie strategie pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż bez dodatkowych inwestycji?

Jak JEDNYM MODELEM ogarnąć marketing, sprzedaż i skalowanie biznesu? Jak uwolnić czas, przestać pracować w biznesie a zacząć pracować nad biznesem? 

Poznaj MODEL CAPS^2TM


Opracowany przeze mnie MODEL CAPS^2TM może wdrożyć każdy mały przedsiębiorca usługowy lub wiedzowy. Zbudowałem go w oparciu o kilkanaście lat indywidualnej pracy z przedsiębiorcami (od mikro do tych generujących 100 MLN sprzedaży rocznie) oraz tyle samo lat edukacji i analizowania studiów przypadków sukcesów i porażek.

Elementy tego modelu znajdziesz w praktycznie każdej firmie, która rosła i były zyskowna przez przynajmniej DEKADĘ.

Jest to MODEL, który pomoże Ci:

 1. Zdefiniować Misję, dzięki której nie wpadniesz w "pułapkę Kodaka" i przebijesz szklany sufit rozwoju,
 2. Zbudować Wizję, którą zainspirujesz pracowników, partnerów i Klientów
 3. Zbudować bardzo prosty, ale skuteczny model Sprzedaży, który da Ci regularne wpływy nawet na bardzo konkurencyjnym rynku,
 4. Zbudować Markę i pozycję na rynku, która pozwoli Ci dyktować ceny i nigdy więcej nie konkurować ceną,
 5. Zbudować wieloletnią relację z Klientami, która da Ci kolosalną przewagę nad konkurencją, która tego nie robi i DARMOWE ZYSKI często wielokrotnie większe, niż ze zwykłej sprzedaży,
 6. Stworzyć System, który uwolni Twój czas.

Model CAPS^2TM poznasz na:

Make The Change! (Dokonaj Zmiany)

in business


W trakcie tego 5dniowego (5x3-4h) seminarium online poznasz cały MODEL CAPS^2TM - wszystkie 18 elementów NIEZBĘDNYCH do zbudowania biznesu stabilnego, dochodowego i pozwalającego prowadzić normalne, bogate życie osobiste i rodzinne. To NIE jest teoria ani zgadywanie, ani analiza 1 sukcesu. Poznasz wyniki kilkunastu lat doświadczeń i wielokrotnie powtórzonych testów w dowolnym okresie hossy i bessy.

Harmonogram


To NIE jest konferencja, ale połączenie szkolenia i warsztatów. Spotkamy się 5 razy na 3-4 godziny każdorazowo. Jest też opcja z dostępem bezterminowym do nagrań z tych spotkań. Po obejrzeniu spotkań/nagrań będziesz mógł/mogła dołączyć do zamkniętej grupy absolwentów MtC.
Oto SKRÓT tego, czego nauczysz się na MAKE the CHANGETM in business

W każdym z tych modułów poznasz INNY sposób działania niż jest to powszechnie znane i stosowane w małych biznesach. Ponad 90% biznesów nie daje satysfakcji albo istotnych pieniędzy swoim właścicielom, bo tylko kilka procent przesiębiorców działa według właściwego MODELU. CAPS^2TM jest jednym z takich właściwych modeli.


 • Ten dzień jest darmowy i będzie publicznie transmitowany.

 • ROZPOCZĘCIE MAKE the CHANGE

  11:00

 • MODUŁ 1.1

  Poznasz nowy sposób patrzenia na sukces, który ZABEZPIECZY Cię przed zniszczeniem rodziny i własnego zdrowia w wyniku podążania za sukcesem.

 • MODUŁ 1.2

  Zaprojektujesz WIZJĘ ŻYCIA, która zabezpieczy Cię przed zbudowaniem biznesu, który niszczy od środka Ciebie i Twoich bliskich.

 • MODUŁ 1.3

  Opracujesz nowy sposób przedstawiania i pozycjonowania się, który ułatwi Ci sprzedaż, ekspansję biznesu i przygotuje go na dowolne zmiany na rynku.

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-13:30

 • MODUŁ 1.4

  Poznasz podstawową strukturę Modelu CAPS^2TM i zrozumiesz, w jaki sposób zbudować trwałą przewagę konkurencyjną.

 • ZAKOŃCZENIE 1 DNIA

  ok. 14:30

11 grudnia
 • ROZPOCZĘCIE 2 DNIA

  11:00

 • MODUŁ 2.1

  Zrozumiesz: Jaki jest największy błąd przedsiębiorców, ktorzy próbują wprowadzić nowy produkt/usługę na rynek i dlaczego większość z nich albo ponosi porażkę albo osiąga niezadowalające rezultaty?

 • MODUŁ 2.2

  Nauczysz się: Jak promować nawet skomplikowane produkty i usługi w taki sposób, aby Klienci rozumieli unikalne korzyści i chcieli od Ciebie kupować produkty droższe?

 • MODUŁ 2.3

  Dowiesz się: W którym momencie i w jaki sposób najlepiej sprzedawać produkty i usługi, aby zmaksymalizować skuteczność Twojej oferty i skrócić czas podejmowania decyzji?

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-13:30

 • MODUŁ 2.4

  Dowiesz się: jak tworzyć produkty, które Klienci uwielbiają, których nie chca zwracać, które z własnej woli promują wśród znajomych i dzieki którym wracają do Ciebie po wiecej innych produktów i usług?

 • ZAKOŃCZENIE 3 DNIA

  ok. 14:30

Dzień 3
 • ROZPOCZĘCIE 3 DNIA

  11:00

 • MODUŁ 3.1

  Dowiesz się: Jak jednym zdaniem wyróżnić się na rynku i stworzyć dla siebie unikalną niszę, która pozwoli Ci rozwijać biznes bez potrzeby porównywania się do konkurencji?

 • MODUŁ 3.2

  Nauczysz się: Jak błyskawicznie tworzyć interesujące materiały multimedialne, które ściągną na Ciebie uwagę potencjalnych Klientów?

 • MODUŁ 3.3

  Nauczysz się: Jak najszybciej uzyskać w oczach potencjalnych Klientów status eksperta, co znacznie ułatwi sprzedaż i pozwoli Ci dyktować wyższe ceny?

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-13:30

 • MODUŁ 3.4

  Odkryjesz niesłusznie niedocenianą, bo niesłychanie skuteczną i absolutnie niezbędną metodę marketingową, bez której Twoja firma nie urośnie powyżej sufitu, którego być może już dotknąłeś.

 • ZAKOŃCZENIE 3 DNIA

  ok. 14:30

Dzień 4
 • ROZPOCZĘCIE 4 DNIA

  11:00

 • MODUŁ 4.1

  Poznasz sekrety najskuteczniejszej techniki natychmiastowego zwiększania dochodów z generowanych już transakcji.

 • MODUŁ 4.2

  Odkryjesz: Które ukryte obszary w Twoim biznesie, niemalże natychmiast mogą zacząć generować dla Ciebie nowe dochody bez potrzeby ponoszenia inwestycji?

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-13:30

 • MODUŁ 4.3

  Poznasz sekret najbardziej zyskownych firm w Polsce i na świecie, o którym nie ma pojęcia większość mniejszych firm. Nie znając tego sekretu nie masz szans konkurować z firmami, które wykorzystują go w biznesie - poznaj go, aby uzyskać kolosalną przewagę nad konkurencją

 • MODUŁ 4.4

  Przypomnimy Ci o bardzo ważnej zasadzie, która mogła być zalążkiem Twojego sukcesu, a o której pewnie zapomniałeś, gdy zacząłeś osiągać sukcesy.

 • ZAKOŃCZENIE 4 DNIA

  ok. 15:30

Dzień 5
 • ROZPOCZĘCIE 5 DNIA

  11:00

 • MODUŁ 5.1

  Dowiesz się, jak co musisz zrobić najpierw, aby uwolnić sobie czas bez szkodzenia biznesowi i jak przygotować biznes na ew. skalowanie bez ryzyka, że "połamiesz sobie nogi"? Jak zamienić "posadę przedsiębiorcy" na powtarzalny i skalowalny model biznesu, którego da się nauczyć pracowników i który nie jest zależny od Ciebie lub jakiejś gwiazdy?

 • MODUŁ 5.2

  Dowiesz się, jak najszybciej i najtaniej zmniejszyć ilość wykonywanej pracy, aby zwiększyć jej efektywność bez potrzeby zatrudniania pracowników?

 • MODUŁ 5.3

  Dowiesz się: Jak pozyskiwać właściwych pracowników i podwykonawców - czasami nawet za darmo? Jak zmotywować pracowników do dawania z siebie więcej, nawet gdy jeszcze nie możesz im płacić tyle, ile są warci?

 • PRZERWA OBIADOWA

  13:00-13:30

 • MODUŁ 5.4

  Odkryjesz, że Twój biznes (nadal rosnąć) może pochłaniać Ci tylko kilka, do kilkunastu godzin miesięcznie oraz co musisz zrobić, aby w przyszłości przekształcić Twój mały biznes w dużą albo nawet bardzo dużą organizację obecną na wielu rynkach?

 • MODUŁ 6

  Zaczniesz tworzyć plan działania, który poprowadzi Cię w kierunku celu długofalowego i uchroni od zmarnowania kolejnego roku na gonienie własnego ogona.

 • ZAKOŃCZENIE MAKE the CHANGE

  ok. 14:30

MAKE the CHANGETM in business jest tak przełomowe, że chwalą je nawet moi konkurenci...

... oraz praktycznie każdy, kto w nim uczestniczył:

Miejsce na Twoją opinię Puszczenie oczka

Dlaczego miałbyś mnie słuchać?

Nazywam się Piotr Majewski i od 2000 r. pomagam małym i średnim przedsiębiorcom, zwiększyć sprzedaż w internecie, oraz zbudować biznes na lata.

Swój biznes prowadzę bez przerwy od 2002 r. - w tym czasie pomogłem ponad 16 tysiącom płatnych Klientów stworzyć, naprawić lub rozwinąć swój biznes za pomocą marketingu internetowego.

Wielu spośród tych tysięcy Klientów zarobiło wielokrotnie więcej, niż ja sam. Wierzę, że dobrego trenera można poznać po tym, że jego podopieczni osiągają więcej niż on sam. Tym różni się trener od fałszywego guru zapatrzonego w siebie.

Najbardziej dumny jestem z tego, że przez te kilkanaście lat największą wartością była dla mnie autentyczność. Nadal podpisuję się pod tym, co pisałem i mówiłem od 2000 r. - niczego nie muszę ukrywać ani niczego się wstydzić... może poza niezbyt profesjonalnymi filmami i zdjęciami Puszczenie oczka

Wielokrotnie też konsultowałem, wspierałem lub pomogłem zaistnieć wielu z najbardziej znanych dzisiaj, wspaniałych ekspertów w mojej branży i nie tylko. Chcę też pomóc Tobie.


MISJA... czyli w co wierzę

Pomagam przedsiębiorcom uwolnić swój czas poprzez zbudowanie ultra-rentownego, opartego o stabilne fundamenty biznesu.
Abym mógł to robić w Twoim przypadku, musisz ode mnie:

 1. Otrzymać fenomenalny, sprawdzony i działający MODEL biznesu - to coś więcej niż wiedza i techniki.
 2. Otrzymać go w cenie dostępnej dla każdego mikro, małego i średniego przedsiębiorcy - nawet na skraju bankructwa… a może przede wszystkim dla takich przedsiębiorców!
Od zawsze mój biznes tak właśnie działał - daję praktyczną wiedzę w dostępnej cenie małym i średnim przedsiębiorcom.
 
Jeśli widziałeś jakieś moje szkolenie, albo moje występy na konferencjach (w tym przed 4000 osób na National Achievers Congress), wiesz już, że moje wykłady to prawie sam konkret, który można od razu zastosować.
 
To NIE będzie konferencja, ale szkoleniowe warsztatowe, które ZMIENI Twoją wiedzę i przekonania o robieniu, prowadzeniu i skalowaniu biznesu.
 
Dlatego też to seminarium nazywa się "Make The Change" (Dokonaj Zmian), a nie "Generator Milionów" czy coś w tym stylu Puszczenie oczka
 
Szczerze i od serca:
 
Jeśli chcesz mieć więcej radości, pieniędzy i czasu dla siebie i rodziny prowadząc Twój biznes, zaakceptuj fakt, że nadszedł czas na zmiany, 
 

weź udział w seminarium:

Make The Change! (Dokonaj Zmiany)

czyli jak zwiększyć skuteczność marketingu i sprzedaży i odzyskać czas dla siebie?


Moim 10 letnim celem jest, aby 1 milion przedsiębiorców w Polsce i na świecie poznało i zrozumiało Model CAPS^2 ponieważ wierzę, że pomoże im to zbudować biznesy trwalsze, bardziej dochodowe i dające im więcej satysfakcji i wolnego czasu. 
Naprawdę w to wierzę, dlatego zyski ze sprzedaży biletów reinwestuję w promocję kolejnych edycji MtC - sprzedaż biletów na to szkolenie NIE jest moim sposobem na zarabianie pieniędzy. Mało tego, udział w seminarium MAKE the CHANGETM in business NIE jest kosztowny. Kosztowne jest prowadzenie biznesu tak, jak robiłeś/aś to dotychczas. Przekonaj się sam/a:

Zamów bilet na MtC już dzisiaj...

 
do zobaczenia,
Piotr Majewski
autor modelu CAPS^2
redaktor CzasNaE-Biznes
twórca IMPLE
 

 


Zapisy wstrzymane