Uprawnienia Administratora Produktu

Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim produktem...

... zostań jego Administratorem

Czy wiedziałeś, że możesz łatwo uzyskać pełniejsze uprawnienia, jako Administrator Twojego produktu? Jako Organizator możesz stworzyć płatny lub darmowy produkt, nie masz jednak pełnych uprawnień Administratora.

Jako Administrator Kursu będziesz mógł:

  1. Stworzyć zamknięty produkt, na który zapisać będą mogły się tylko wybrane przez Ciebie osoby. Administrator może ustawić hasło, które będzie trzeba podać niezależnie od tego, czy kurs jest płatny czy bezpłatny. Jeśli chcesz przeprowadzić zamknięte szkolenie lub stworzyć prywatny klub, tej funkcjonalności potrzebujesz.

  2. Samodzielnie i bez ograniczeń wpisywać uczestników na Twój produkt. Jako Administrator możesz ręcznie wpisywać na swój produkt Uczestników, a nawet Trenerów. Możesz też samodzielnie z produktu usunąć dowolną osobę.

  3. Samodzielnie aktywować i deaktywować swój kurs. Kursy zamknięte nie muszą być aktywowane przez Administratorów Platformy, ponieważ nie są widoczne z publicznych spisach kursów. Sam możesz aktywować i deaktywować swój kurs. (Administrator Plaformy może jednak deaktywować każdy kurs, który narusza Regulamin Platformy).
Aby uzyskać te wszystkie uprawnienia wystarczy, że:
  1. Jesteś Organizatorem jakiegoś kursu (oferta niedostępna dla Trenerów)
  2. Opłacisz tę usługę.
  3. Podasz nam ID albo skróconą nazwę kursu, w którym mamy aktywować Ci uprawnienia administratora.
W przypadku płatnych kursów nadal obowiązują opłaty za ich sprzedaż.

Uprawnienia są bezterminowe. Każda opłata daje Ci bezterminowe uprawnienia Administratora w 1 produkcie.

Po opłaceniu tej usługi będziesz miał prawo aktywować uprawnienia Administratora w dowolnym produkcie, w którym jesteś Organizatorem. Na aktywację uprawnień będziesz miał 365 dni od daty zapłaty.