Skorzystaj z szansy! Poznaj podstawy Google Adwords!

Jeśli chcesz, by Twój e-biznes naprawdę się rozkręcił, co dzień miał coraz więcej zwolenników i z dnia na dzień zbierał nowych klientów, koniecznie musisz wiedzeć jaki jest najlepszy, tani i przede wszystkim skuteczny sposób na rozreklamowanie go.

Krok po kroku dowiedz się jak zarejestrować i zarządzać swoim kontem Google AdWords . Już za chwilę będziesz miał szansę szczegółowo poznać czym jest kampania reklamowa w Google AdWords, jakie są jej elementy i jak skutecznie nią zarządzać, żeby przynosiła oczekiwane przez Ciebie rezultaty.

To Google i jego narzędzie AdWords daje tak ogromne możliwości! Sprawdź co możesz zrobić, by jak najefektywniej z tego narzędzia skorzystać. Przekonaj się jak ważne są słowa kluczowe? Dlaczego warto generować aż trzy wersje dla każdego z nich? Dowiedz się od razu ile kliknięć w Twoją reklamę będziesz mieć w ciągu jednego dnia… To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że zamówisz ten kurs – Promocja i Reklama – Google AdWords!

Nowy Raport:
Najbardziej skuteczna reklama dzięki Google Adwords

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT:Poznaj tajemnice biznesów, które skutecznie rozreklamowały się w Internecie!

W kursie, który dziś Tobie oferuję odpowiem na wiele pytań, w tym na jedno niezwykle ważne, które z pewnością Ciebie interesuje!

Jak można ustalić czy reklama, w którą inwestujesz jest i będzie nadal dochodowa?

Nauczysz się, w jaki sposób dotrzeć z reklamą internetową do jak największej ilości osób, bez wydawania na to wielkich pieniędzy, czyli jak zaplanować naprawdę skuteczną i nie koniecznie drogą kampanię reklamową w Google AdWords.


Oprócz tego, kupując ten kurs masz wyjątkową okazję, aby dowiedziec się:

 1. Czym różnią się słowa i frazy kluczowe. Jak ogromne znaczenie mają przy reklamowaniu się.
 2. Nauczysz się jak dobierać odpowiednie słowa kluczowe.
 3. Jak modyfikować kampanię reklamową, by była jak najbardziej skuteczna i dochodowa.
 4. Dowiesz się jak dzięki bardzo małym budżetom i jednocześnie przy dużej ilości kampanii wypromować i rozreklamować swój biznes.
 5. Jak uprościć sobie prace i masowo, w bajecznie prosty sposób zarządzać kampaniami.

UWAGA! To jeszcze nie wszystko!

Dostaniesz jeszcze jeden,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Jeśli wiesz już czym jest Google AdWords, wiesz już jakie korzyści może dla Ciebie wygenerować, ale martwisz się o budżet- przeraża Cię ilość tabelek, zestawień, nazw parametrów, nie do końca zdajesz sobie sprawę jak sprawdzić czy zwiększenie/zmniejszenie stawki polepszy wyniki, to mogę gwarantować, TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad tym , głowiłeś się, myślałeś jak to sprawdzić…. Chciałeś wiedzieć czy w początkowej fazie rozwoju biznesu warto zaczynać jego reklamowanie W TEN sposób, czy warto korzystać z tak profesjonalnych narzędzi.

Już teraz odpowiem Tobie na to pytanie: ZDECYDOWANIE WARTO!
A dlaczego?
Bo możesz na tym tylko zyskać! Zyskasz klientów, zainteresowanie Twoimi produktemi, usługami, będziesz widoczny w Sieci. Ale uwaga! Zyskasz to wszystko tylko wtedy, gdy nauczysz się jak dobrze przeprowadzić kampanię reklamową za pomocą Google AdWords.

Dziś masz niepowtarzalną szansę dowiedzieć się od A do Z jak działa Google AdWords, jak stworzyć nową kampanię, jak analizować wszelkie wskaźniki i jak sprawić by wszystko czego dowiesz się z tego kursu wykorzystać do swojego biznesu!

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video

57 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.


AUDIO

57 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


AUDIO

57 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.


PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.


BONUS

BONUS: Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Poznaj tajemnice biznesów, które skutecznie rozreklamowały się w Internecie – z pewnością bez TEJ KONKRETNEJ wiedzy na temat reklamowania się za pomocą Google AdWords, którą Ty możesz poznać już dziś, nie doszłoby do tego tak łatwo!


Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www


Zapisy wstrzymane