Czy znasz 4 Fundamentalne Prawa E-Mail Marketingu?

Oto prawdziwa historia przedsiębiorcy, który nie wydając pieniędzy na reklamę przez wiele lat budował e-biznes, który rósł w tempie 100% rocznie:

Gdy w 2000 roku stworzyłem swoją pierwszą poważną stronę, była ona BARDZOOOO prosta... ale już wtedy zachęcała do zapisania się na moją listę adresową.

Od samego początku wiedziałem, że muszę skupić się na budowaniu listy adresowej. Amerykanie powiedzieli mi: "Jeśli zbudujesz listę 10 000 sensownych osób, osiągniesz niezależność finansową". Zbudowałem więc przez te wszystkie lata listę ponad 60 000 czytelników i klientów, która dała mi więcej niż niezależność finansową.

Trzymając się tylko 4 prostych, ale fundamentalnych praw zbudowałem listę, która rocznie generuje oszałamiające kwoty pieniędzy. Wyobraź sobie, że JEDNA tylko promocja przeprowadzona na tej liście we wrześniu 2008 roku przyniosła mi 120 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Akcja ta nie była wsparta przez żadną reklamę ani partnerów, opierała się wyłącznie na mojej liście adresowej.

Jeśli chcesz zbudować tak dużą i tak dochodową listę, która przynosi pieniądze rok rocznie przez wiele lat (u mnie trwa to już 9 lat!), koniecznie przeczytaj wszystko, co znajdziesz na tej stronie...

Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

Lista adresowa, zaraz po marce, jest najważniejszym zasobem w firmie. Natomiast w przypadku większości małych firm, które nie mają jeszcze wypracowanej marki, jest to zasób zdecydowanie najbardziej wartościowy.

Nowy Raport:
Budowanie Twojej własnej listy adresowej nigdy nie było łatwiejsze!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Jak SZYBKO i BEZ WYSIŁKU rozpocząć budowanie Twojej własnej listy adresowej, nawet jeśli nie masz o tym najmniejszego pojęcia.

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Oto specjalnie dla Ciebie przygotowałem kompleksowe kompendium wiedzy, które dostarczy Ci wszystkich podstawowych informacji nt budowania listy adresowej. Nie musisz się już zastanawiać i martwić, że nie wiesz jak to zrobić. Już teraz, nawet jeśli jesteś kompletnym laikiem, możesz rozpocząć budowanie Twojej własnej listy adresowej, ponieważ wiedza, którą tu dla Ciebie mam, jest wszystkim, czego potrzebujesz, by zacząć!

Już dziś zapewnij sobie dostęp do materiałów, dzięki którym dowiesz się:

  1. Dlaczego budowanie listy jest tak ważne? Jakie znaczenie ma ona dla Twojego biznesu i jak wielkie korzyści może Ci przynieść? Od czego zacząć budowanie Twojej własnej listy adresowej? Co daje posiadanie takiej listy, nawet gdy biznes się nie uda?
  2. Jak możesz codziennie BEZ WYSIŁKU poszerzać Twoją listę? Jak, dzieki sprecyzowaniu grupy docelowej Twojego biznesu, możesz każdego dnia, AUTOMATYCZNIE, pozyskiwać nowych subskrybentów, którzy staną się Twoimi klientami?
  3. Jak sprawić, by na Twoją listę zapisywali się tylko ludzie zainteresowani Twoim biznesem? Dzięki jakim sposobom i technikom zbierzesz na Twojej liście wyłącznie docelowych klientów, a nie przypadkowe osoby, które będą jedynie osłabiały dynamikę Twojej firmy?
  4. Jakie podejście do subskrybentów jest najbardziej efektywne? Jak często i w jaki sposób pisać do listy? Co trzeba zrobić, by Twoi subskrybenci stali się Twoimi klientami, a z czasem nawet fanami, którzy będą uważali Cię za dar z niebios?
  5. Jak brzmią 4 fundamentalne prawa e-mail marketingu, czyli konieczne podstawy i zarazem absolutna esencja wiedzy o marketing internetowym? Bez tej wiedzy ani rusz!

Całą tę wiedzę obejmuje jeden kurs, który przygotowałem specjalnie dla osób takich jak TY. Dzięki tym materiałom poznasz wszystkie reguły e-mail marketingu, które zapewnią Ci sukces przy budowaniu Twojej własnej listy adresowej.

To inwestycja, która pozwoli Twojemu biznesowi wznieść się na wyższy poziom! Aby móc się nią cieszyć, wystarczy, że zapiszesz się na TEN KURS:

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video 29 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

AUDIO 29 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

AUDIO 29 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

PDF Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

Chcę, byś z moją pomocą zbudował wielotysięczną listę adresową FANÓW TWOJEGO BIZNESU. Chcę, aby Ci się to udało! Dlatego mam dla Ciebie tę specjalną ofertę, która umożliwi Ci dynamiczny rozwój Twojego biznesu,

Zapisz się na te kurs właśnie dziś:

Skorzystaj z tej oferty i zapewnij sobie dostęp do tej wiedzy już teraz! Naucz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o budowaniu listy adresowej, zanim jeszcze zaczniesz ją budować. Odkryj możliwości, które da Ci posiadanie Twojej własnej, potężnej i lojalnej listy adresowej.

Uniknij błędów, które popełniają osoby
nieposiadające tej wiedzy!

To inwestycja, na którą czekał Twój biznes!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Zapisy wstrzymane