Kto jeszcze chce wiedzieć,
jak napisać E-BOOKA, który stanie się BESTSELLEREM?

... tak, aby jego "napisanie" było proste i szybkie

(nawet jeśli nie jesteś ekspertem!)

Chciałbyś napisać e-booka i zarobić na nim 10, 20 a może nawet więcej tysięcy złotych? Powstrzymuje Cię brak czasu, brak wiedzy, brak umiejętności sprzedażowych i poczucie, że nie jesteś ekspertem?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś sobie "TAK" czytając poprzedni akapit, zobacz poniższe filmy video, w których zawarliśmy DOKŁADNE wskazówki. Wskazówki te pomogą Ci przezwyciężyć KAŻDĄ przeszkodę na Twojej drodze do napisania e-booka, który stanie się bestsellerem, a Tobie da start w zupełnie nową przyszłość.

E-Book pozwoli Ci zdobyć poważanie wśród znajomych i pozwoli Ci zaistnieć w dowolnej branży, jaką sobie wybierzesz - nawet jeśli dzisiaj nie jesteś ekspertem.

E-Book da Ci pasywny dochód, który będziesz mógł łatwo powielać pisząc nowe e-booki według naszego systemu.

Zapomnij o sprzedaży - inni, bardziej doświadczeni się tym zajmą. Ty będziesz tylko co miesiąc, siedząc w domu wygodnie w ulubionym fotelu albo na ulubionej sofie patrzył na ekran nowiutkiego laptopa i podliczał wszystkie przelewy z wydawnictw.

Zobacz teraz pierwszy film,
który rozwieje Twoje wątpliwości:
Zobacz jak wstępnie wybrać
temat e-booka:
Zobacz jak sprawdzić
popularność tematu e-booka:
Zobacz skąd wziąć
wiedzę do e-booka:
Zobacz jak szybko i przyjemnie
stworzyć e-booka:


Jak widzisz, napisanie dobrego e-booka jest bardzo proste i zajmuje mniej czasu, niż mogłeś się spodziewać. Wystarczy odpowiednia wiedza i wsparcie osób, które przeszły już tę drogę i odniosły sukces.

Damy Ci wiedzę i wparcie...

Zobacz naszą SZOKUJĄCĄ propozycję:
Wiedzę i osobistą pomoc podczas
kursu zapewnią Cidr Dariusz Świerk - więcej

Piotr Majewski - więcej

Nie ma co czekać. Taka okazja może się nie powtórzyć. Gdy tylko osiągniemy sukces z pierwszą edycją tego kursu, albo podniesiemy cenę, albo skupimy się na prowadzeniu tego go na rynku międzynarodowym.


Do zobaczenia na kursie,
Piotr Majewski i Dariusz Świerk


P.S. Dostałem kilka pytań dotyczących naszego kursu: "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem". Prawdopodobnie po Twojej głowie chodzą podobne.

PYTANIE: Przyznam, że oferta współpracy jest, co najmniej, bardzo atrakcyjna. Wydaje się iż Pańska pomoc w tej kwestii jest ogromna.

Cena jest może i niska jak na wysokość innych szkoleń, ale względnie wysoka jak na wielkość moich dochodów. Jesteśmy młodym małżeństwem, poszukuje właśnie pracy - skończyłem studia. Ten tysiąc złotych jest znaczącą pozycją w moim budżecie. Jak mogę to przedstawić mojej małżonce, że jest to dobra inwestycja.

Na wstępie. Musisz być pewien, że potrafisz słuchać i stosować się dobrych i sprawdzonych rad nawet jeśli sam będziesz miał inne zdanie.

Po drugie musisz być pewien, że poświęcisz na pracę nad swoim e-bookiem przynajmniej miesiąc na zdobycie wiedzy i drugi miesiąc na jej ułożenie w e-booka.

Dobra wiadomość jest taka, że mówimy o jakiś 2-3h dziennie podczas zdobywania wiedzy i max 1h dziennie podczas tworzenia e-booka.

Ponadto zdobyta w ten sposób wiedza najprawdopodobniej wystarczy na napisanie 2-3 e-booków, ponieważ w tym pierwszym masz skupić się na 1 konkretnym zagadnieniu.

Powiedzmy więc, że proponuję Ci pracę na 1/4 etatu przez 2 miesiące w zamian za co w ciągu następnego roku powinieneś zarobić na czysto przynajmniej 5 tysięcy złotych za pierwszego e-booka. Zakładam jednak, że na pierwszym nie poprzestaniesz.

PYTANIE: Jakie widzi Pan szanse na sukces każdego z uczestników?

Jeśli napiszecie według naszych wskazówek, to nie widzę możliwości nie zarobienia przez każdego z Was.

PYTANIE: Jak Pan widzi promocję wielu e-booków, być może na powtarzające się tematy.

Im więcej e-booków na dany temat tym lepiej, ponieważ będziemy mogli sugerować klientom, którzy kupili jeden, inne w tym samym temacie tym samym zwiększając sprzedaż pozostałych autorów.

PYTANIE: Wolę pisać niż mówić. Czy będę mogła napisać swojego e-booka?

Tak. Grunt abyś słuchała naszych rad podczas wybierania tematu i samego pisania.

PYTANIE: Chciałabym zapytać, czy żeby napisać e-booka we współpracy z Waszą firmą, koniecznie muszę wziąć udział w kursie za 997 zł? Może to głupie pytanie, bo przecież chcecie zarobić na swojej wiedzy, ale pomyślałam, że to MNIE nic nie kosztuje Uśmiech.

Kurs jest po to, by książki były napisane tak, aby się sprzedały. Opłata jest ponieważ nasz czas kosztuje i nie chcemy go marnować na kogoś, kto nie napisze książki albo napisze ją źle.

Z naszego doświadczenia inwestycja na początku tego typu procesu odpowiednio motywuję, aby go zakończyć z sukcesem.

Nikogo jednak nie zmuszamy. Zawsze można się pomęczyć i samemu wykombinować, jak napisać dobrą książkę.

Jeśli jednak chcesz zostać poprowadzony za rękę podczas pisania swojego pierwszego bestsellera, zapisz się dzisiaj na kurs.

Oni napisali kilka bestsellerów!

Angelika i Śławomir napisali dzięki nam kilka bestsellerów i są obecnie rozchwytywanymi przez media ekspertami w swoich tematach. Oni po prostu zrobili to, co myśmy im powiedzieli. Ty też tak możesz!

Kurs rekomendowany przez ZloteMysli.pl

Mateusz Chłodnicki, pomysłodawca i współwłaściciel ZloteMysli.pl:

"To [tematyka tego kursu] jest to, czego autorom często brakuje. Duża część zgłoszeń w ogóle musimy odrzucać, bo są po prostu albo zbyt ogólne, niczym nie wyróżniające się, albo tematyka jest przesadnie niszowa i nikt się tym nie zainteresuje poza autorem i gronem jego znajomych."

ZloteMysli.pl to największy w Polsce wydawca e-booków.

Opinie uczestników:

Angelika Śniegocka: Piotr i Dariusz krok po kroku prowadzą przez cały proces tworzenia e-booka, od szukania dobrego pomysłu na książkę aż po jej napisanie i wymyślenie chwytliwego tytułu. Ujawniają tajemnice, o których nie śniło się nawet autorom poczytnych książek. Zapisując się na kurs miałam już w swoim dorobku jedną książkę, ale wiedza, którą dostałam od Dariusza i Piotra przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Sumiennie podążałam za ich sprawdzonym (to ważne!), a oto i efekt: nakładem wydawnictwa Helion ukaże się wkrótce moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna dla wygranych. Skorzystaj z sekretów rekrutujących, by zdobyć dobrą pracę!”.

O kursie Jak napisać e-booka która stanie się bestsellerem mogę powiedzieć, że był warty każdej zainwestowanej w niego złotówki.


Sławomir Śniegocki: "Byłem uczestnikiem pierwszej edycji kursu "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem" Kurs daje takiego "kopa" i tyle praktycznej wiedzy, że z czystym sumieniem polecam go każdemu kto chce zostać autorem.

A teraz konkrety: Dzięki wiedzy którą uzyskałem w trakcie kursu Piotra, napisałem dwa e-booki i pomogłem w korekcie książki żony. W efekcie już 16 września b.r. w wydawnictwie Złote Myśli wydaję pierwszą książkę "Inwestuj we własny dług". Premiera drugiej książki " Jak zbudować niezależność finansową pracując na etacie?" będzie miała miejsce 21 października b.r. również w Złotych Myślach. W przygotowaniu kolejne, jako początek serii wydawniczej.

Natomiast książka mojej żony "Rozmowa kwalifikacyjna dla wygranych. Skorzystaj z sekretów rekrutujących, by zdobyć dobrą pracę!" zostanie wydana w październiku b.r. w wersji papierowej nakładem wydawnictwa Helion.

Nasz przykład to świetna rekomendacja dla kursu Piotra, który uczy tworzenia e-booków. To działa. Dziękujemy pięknie Piotrze!

Mirosław Skwarek "Z tego co widzę, to jesteście genialni, gdyby złote myśli, zrobiły coś takiego jak Wy, szkolenie i wydanie + promocja. Mieliby 2Xtyle autorów, lepsze książki. I tak sie nami ciepło opiekujecie."

Barbara Szumocka: Moim zdaniem daliście z siebie tak wiele, że jestem pełna podziwu i wdzięczności

Zapisy wstrzymane