Weź udział w 2 historycznych
Konferencjach CzasNaE-Biznes...

...siedząc wygodnie przed monitorem lub słuchając mp3 gdziekolwiek jesteś!

ApostrofByła 9:59. 2 lata wcześniej nie byłem w stanie wygłosić 10 minutowej prezentacji przed 5 osobami. Teraz przed moimi oczami siedziało blisko 400 przedsiębiorców prowadzących e-biznes, pracowników marketingu, studentów i osób, które interesuje e-biznes. Wszystkie miejsca zostały wykupione w 12 dni.

Ci wszyscy ludzie przyjechali z każdego zakątka kraju, poświęcając nawet kilka godzin jazdy. Przyjechali i byli gotowi aby przez następne 11 godzin słuchać wykładów na temat budowania i rozwijania e-biznesu.

Dzisiaj TY weź udział w 2 Konferencjach CzasNaE-Biznes... siedząc wygodnie przed telewizorem lub słuchając jej gdziekolwiek jesteś!

Z dwóch całodniowych Konferencji zmontowaliśmy ponad 10 godzin wykładów VIDEO i AUDIO na płycie DVD.

Oglądając wykłady konferencji z 2007 roku:

 1. Poznasz dającą 100% pewność powodzenia prostą Strategię, dzięki której niewielkim kosztem wypromujesz w Internecie dowolną firmę usługową - Twoją własną lub inną, która będzie Ci za to płaciła.

 2. Poznasz mało znaną technikę, dzięki której prawie natychmiast zwiększysz sprzedaż na Allegro bez inwestowania w reklamę.

 3. Obejrzysz oficjalną premierę książki "Czas na e-biznes", z której dowiesz się dlaczego warto mieć ją ja półce.

 4. Odkryjesz fascynujący pomysł na e-biznes, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w Internecie bez inwestowania pieniędzy - nawet, jeśli nie posiadasz własnej firmy!

 5. Dowiesz się, skąd uzyskasz dane teleadresowe konkretnych firm, które odwiedziły ostatnio Twoją stronę i wykorzystasz te informacje podczas rozmowy telefonicznej.

 6. Zapoznasz się z dyskusją panelową, podczas której usłyszysz odpowiedzi na interesujące pytania i rozwiązania problemów z tematyki e-biznes i e-marketing.

Oglądając wykłady konferencji z 2009 roku poznasz 5 najskuteczniejszych metod zwiększania sprzedaży i budowy dochodowego e-biznesu:

 1. Rzadko stosowana Strategia, która generuje 70% moich dochodów.
   
 2. Prosta technika, dzięki której moje strony są nawet 10krotnie skuteczniejsze niż średnia w branży.
   
 3. Najpotężniejsza metoda budowania listy adresowej, dzięki której zbudowałem listę ponad 150 tysięcy osób nie wydając ani złotówki na reklamę lub kupowanie cudzych list.
   
 4. Niedoceniana technika pisania tekstów reklamowych, która porywa Klientów, a mi zapewnia ponadprzeciętną skuteczność.
   
 5. Nietypowe podejście do reklamy w Internecie, które drastycznie obniża koszty pozyskania Klientów

Tych wykładów nie usłyszysz nigdzie indziej w takiej formie. Każdy z nich warty jest przynajmniej 200 zł, każdy z nich to dosłownie skondensowane całodniowe szkolenie na temat technik, które zapewniły mi sukces.

Zastosuj wiedzę z przynajmniej 1 wykładu, a gwarantuję Ci wielokrotny zwrot z inwestycji w te nagrania.

Mało tego. Na płycie razem z 6 godzinami materiałów VIDEO otrzymasz:

BONUS: Nagrania AUDIO (mp3) wszystkich wykładów do słuchania podczas jazdy samochodem lub gdziekolwiek tylko zechcesz.

Wyprzedaż OSTATNIEJ SERII płyt!

Ostatnie 29 EgzemplarzyZostało tylko 14 29 egzemplarzy tej płyty i nie planujemy żadnej nowej serii - ponad rok temu zaprzestaliśmy produkcji nowych płyt DVD i obecnie sprzedajemy kursy dostępne wyłącznie on-line. 

To jest wyprzedaż ostatnich egzemplarzy, jakie zostały w naszym magazynie.

Gdy już zdecydujesz się, że NIE możesz przepuścić takiej okazji i zlekceważyć tyle godzin wartościowych wykładów za tak korzystną cenę, złóż jeszcze dzisiaj zamówienie...

Płyty wysyłamy w ciągu 7 dni.
pozdrawiam,
Piotr Majewski
autor Czas na e-biznes


P.S. GWARANCJA SATYSFAKCJI: Wartość tych nagrań jest tak duża, że bez najmniejszego zawachania daję Ci na nie 30 dni gwarancji satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od opłacenia uznasz, że nie jesteś w pełni zadowolony, napisz do nas e-mail z prośbą o zwrot pieniędzy i odeślij nam płytę. Liczy się data otrzymania e-maila.
Zapisy wstrzymane