Jaki biznes chcesz zbudować?

Chcę mieć czas i pieniądze Chcę po prostu pieniądze

Od 2000 roku pomagam przedsiębiorcom realizować plany biznesowe

Piotr Majewski

To działa jak... grawitacja

Piotr Majewski | Komentarze | poniedziałek, 7 październik 19, 12:25

Jesteś tutaj


Wiesz jak działa grawitacja w życiu codziennym. Pomijając fizyczną definicję, w praktyce: wszystko, czego nie trzymasz w jakiś sposób, spada na ziemię - zawsze w tym samym kierunku. A wiesz jak działa biznesowa grawitacja?

Bez biznesowej grawitacji Twój biznes nie ma konkretnego kształtu, nie ma własnego kierunku, nie wyróżnia się i nie ma przyszłości.

Siłą Twojego wysiłku, niczym z przyczepionymi silnikami rakietowymi, Twój biznes codziennie unika swego kresu. Ale jest to ciągła walka o przetrwanie - prędzej czy później się zagapisz albo zechcesz odpocząć i Twój biznes zderzy się z czymś, co go unicestwi.

Zupełnie inaczej wyglądają biznesy w silnym polu grawitacji. Mają konkretny kształt, poruszają się po obranej ścieżce i praktycznie niewiele im zagraża - to one pochłaniają te bezkształtne maluchy zderzające się z nimi.

Potrzebujesz czegoś, co wytworzy to silne przyciąganie Twojego biznesu w jednym kierunku. Czegoś, co sprawi, że niezależnie od przykładanej w danym momencie pracy, Twój biznes będzie zmierzał w zamierzonym kierunku.

Nie chodzi o to, abyś non stop musiał korygować "lot". Ale o to, aby Twoja praca przyspieszała osiągnięcie celu i reagowała na duże zagrożenia - a nie każdą "pierdołę".

Taką siłą zapewniającą właściwą trajektorię Twojemu biznesowi jest: Strategia!

I o tym, jak jest zbudowana dobra strategia, jak ją zbudować i jak znaleźć na to czas będę mówił na szkoleniu on-line:


Zapisz się na najbliższe szkolenie na żywo, albo obejrzyj nagranie.