Jaki biznes chcesz zbudować?

Chcę mieć czas i pieniądze Chcę po prostu pieniądze

Od 2000 roku pomagam przedsiębiorcom realizować plany biznesowe

Piotr Majewski

Co to jest Co-reg?

Piotr Majewski | Komentarze | czwartek, 2 sierpień 07, 01:00

Jesteś tutaj


Jest to system korejestracji, który jest udostępniany za darmo dla wszystkich użytkowników Freebot.pl, impleBOT.pl i Allebot.pl

Jest to system korejestracji, który jest udostępniany za darmo dla wszystkich użytkowników FreeBot.pl, impleBOT.pl i Allebot.pl

Korejestracja polega na tym, że jeśli ktoś zapisuje się na Waszą listę adresową, to FreeBot pokazuje mu do trzech propozycji innych list z tej samej kategorii tematycznej i odwrotnie: jeżeli ktoś się zapisuje na te listy to może być mu zaproponowane zapisanie się na Waszą listę adresową.

 

I faktycznie bardzo dużo osób się zapisuje i reaguje na ten system. Większość osób potwierdza zapis poprzez co-reg. Statystycznie każdy, kto widzi 3 propozycje, zapisuje się na jedną z list!

Co-reg to bardzo skuteczne narzędzie. Co-reg wielu osobom podwoił listy adresowe w bardzo krótkim czasie. Praktycznie nic nie musieli robić, żeby tak się stało.

Przy pierwszej rejestracji w Co-reg otrzymujesz darmowe punkty. Aby się zarejestrować, przejdź do ustawień swojego konta FreeBot.pl, impleBOT.pl lub Allebot.pl.


Zobacz prezentację z omówieniem.