CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes Blog

Jeden z najlepszych agentów ubezpieczeniowo finansowych na świecie, który nie dzwoni do Klientów!


Należy do ekskluzywnego grona najlepszych z najlepszych (Top Of The Table) prestiżowej organizacji MDRT zrzeszającej najlepszych agentów ubezpieczeniowo finansowych na świecie... i osiągnął to jako jedyny Polak i jako jeden z niewielu na świecie BEZ jeżdżenia i dzwonienia po Klientach. Jak?

Jest 2008 r., Remigiusz i Grażyna Stanisławek przyjeżdżają na pierwsze spotkanie 10 miesięcznego szkolenia Internetowy Milioner, gdzie zaczynam uczyć przedsiębiorców, jak wykorzystać Marketing Ekspercki do promocji usług. Remigiusz i Grażyna wdrażają niemalże wszystko bez zbędnego kombinowania i dzięki temu Opiekun Inwestora to dzisiaj pędząca lokomotywa generująca im prestiżowych Klientów i szacunek ze strony branży (w tym banków i firm ubezpieczeniowych).

Stosując Marketing Ekspercki w moim wydaniu wydaniu, którego uczyłem Remigiusza i Grażynę przez te wszystkie lata (kupili u mnie w sumie ok. 40 produktów, w tym wielokrotnie konsultacje) Remigiusz zbudował sobie pozycję niekwestionowanego eksperta i potężną machinę biznesową... a przy tym NIE musieli inwestować znacznych pieniędzy w typowy marketing.

Zresztą zobacz sam:

Darmowy dostęp wygasł

Reszta jest ograniczona do osób, które mają aktywny dostęp do:

CzasNaE-Biznes - "Zamień Twoją wiedzę na pieniądze"

lub

Strategia Platynowego Produktu (Kurs Video Online)

lub

Akademia CzasNaE-Biznes - kompendium 100h wiedzy o e-biznesie (VOD)

Zaloguj się, jeśli już go masz

 
 Blog  Memos© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle