CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes Blog

Polski Tim Ferris
pioniera w branży inteligentnych domów, który zautomatyzował swój biznes i zaczął jeździć po świecie...


Stworzył pierwszą polską firmę zajmującą się kompleksowymi instalacjami inteligentnych domów. Z biznesu, który wymagał jego osobistej obecności w przypadku każdego Klienta zbudował biznes automatyczny, który pozwala mu większość roku spędzać na podróżach.

Jest 2009 r., Mariusz Szepietowski (twórca SMARTech Inteligentny Dom) zaczyna nieśmiało. Kupuje w kwietniu kilka moich tanich produktów. Z każdym kolejnym wybiera bardziej zaawansowany, aż decyduje się na kurs Internetowy Milioner, wtedy zaledwie 30h szkolenie (dzisiaj to już 100h). Podchodzi do tematu w pełni profesjonalnie, studiuje każde nagranie tak dokładnie, że wyłapuje i wynotowuje nam wszystkie problemy z audio Puszczenie oczka

Bez zbędnego kombinowania (co łączy moich Klientów o największych sukcesach) wdraża marketing ekspercki w moim w stylu i wkrótce odkrywa, że może pozbyć się handlowca i sekretarki, których zastąpił skuteczniej... autoresponder stworzony zgodnie z moimi wskazówkami. Potem usunął telefon w firmie... usługowej wdrażającej duże systemy kosztujące po kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych!

Mariuszowi tak spodobał się marketing ekspercki, że potem zrobił jeszcze coś, co pozwoliło mu zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie ekstra.

Mariusz poszedł dalej niż większość przedsiębiorców i postanowił całkowicie zautomatyzować swój biznes w stylu Tima Ferrisa.

Zresztą zobacz sam...

Darmowy dostęp wygasł

Reszta jest ograniczona do osób, które mają aktywny dostęp do:

CzasNaE-Biznes - "Zamień Twoją wiedzę na pieniądze"

lub

Strategia Platynowego Produktu (Kurs Video Online)

lub

Akademia CzasNaE-Biznes - kompendium 100h wiedzy o e-biznesie (VOD)

Zaloguj się, jeśli już go masz

 
 Blog  Memos© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle