Jak traktujesz książki i artykuły?


Zobacz, jak wyglądają książki, które posiadasz. Przyjrzyj się im. Czy piszesz po książkach? Ile razy przeczytałeś Twoją ulubioną książkę? Czy drukujesz ciekawe materiały, które otrzymałeś w formie elektronicznej?

Mam taką jedną, specjalną książkę w formie e-booka. Za każdym razem, gdy zabieram się za napisanie ważnej oferty, drukuję nowy egzemplarz tej książki - kilkadziesiąt stron. Biorę długopis, siadam i czytam. Czytam i myślę o ofercie, którą mam napisać. Drukuję książki jednostronnie by mieć dużo miejsca na notatki.

Wkrótce każde wolne miejsce na stronach książki zapełnia się uwagami i pomysłami nt. nowej oferty. Niektóre nie mają nic wspólnego z treścią, obok której się pojawiają. Po jednym czytaniu ta moja specjalna książka wygląda jak śmieć - pognieciona i popisana, gdzie tylko się da.

Tak ja traktuję książki - szanuję ich treść, a nie papier na którym zostały wydrukowane. Jeśli czytasz książki bez długopisu w ręce to marnujesz to, co w nich jest najlepszego - treść pobudzająca umysł.

Następnym razem, gdy będziesz czytał książkę lub artykuł o marketingu czy biznesie zwróć uwagę na to...


Zobacz, jak wyglądają książki, które posiadasz. Czy piszesz po książkach? Ile razy przeczytałeś Twoją ulubioną książkę? Czy drukujesz ciekawe materiały, które otrzymałeś w formie elektronicznej?

Dostęp do pełnej treści tego artykułu (507 słów) w formie pliku PDF otrzymasz NATYCHMIAST po opłaceniu dostępu do niego poniżej lub jeśli zamówisz abonament CzasNaE-Biznes.

Zapisy wstrzymane