Jak korzystać ze statystyk?


Statystyki odwiedzin stron www zna każdy webmaster. Prawie każdy webmaster instaluje statystyki. Ale już nieliczni potrafią praktycznie wykorzystać informacje, które oferują im statystyki.

A rola statystyki jest ogromna

Niestety większość webmasterów nie zdaje sobie z tego sprawy. Instalują darmowe statystyki (oczywiście są one bardzo użyteczne) na stronie i dodają "Zobacz statystyki". Większość zatem sądzi, że statystyki są dla odwiedzających.

Błąd

One są dla Ciebie! Najlepiej gdy osoby postronne nie mają dostępu do statystyk (można im je okazać, ale odpowiednio przygotowane).

Statystyki jako narzędzie promocji...

Są zazwyczaj źle postrzegane. Pamiętaj, że nie popularność Twojego serwisu (potwierdzona statystykami), ale jego zawartość ma przyciągać odwiedzających.

Więc po co mi statystyki?

Na pewno nie po to, by...


Czym są statystyki odwiedzin stron www wie każdy webmaster. Prawie każdy webmaster instaluje statystyki. Ale już nieliczni potrafią praktycznie wykorzystać informacje, które oferują nam statystyki.

Dostęp do pełnej treści tego artykułu (637 słów) w formie pliku PDF otrzymasz NATYCHMIAST po opłaceniu dostępu do niego poniżej lub jeśli zamówisz abonament CzasNaE-Biznes.


© 2007-2020 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
 
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle