Czy MLM ma przyszłość?


Czy MLM ma przyszłość? Zacząłem działać w biznesie mlm. Co sądzisz o przyszłości tego biznesu? Czy należy budować swoją przyszłość w oparciu o multi level marketing?

Mam klienta, który miał drukarnię i był Akunie, która sprzedaje napój zdrowotny. Mówił mi, że z tego multilevelu zarabiał więcej niż tej drukarni, która była jego biznesem. Ale to jest anegdotka.

Jeżeli chodzi o multilevele, to z moich doświadczeń z multilevelami, (właściwie ze zorganizowania własnego multilevelu), mogę powiedziec, że multilevel nie działa bez kontaktu osobistego z uczestnikami. Nie mówię tutaj o mailu. Mail moim zdaniem nie wystarcza, żeby multilevel mógł działać, podobnie jak czat na żywo. Myślę, że minimum, żeby multilevel mógł działać, jest kontakt osobisty telefoniczny, najlepiej jeszcze video, z uczestnikami a w najlepszym przypadku kontakt fizyczny. Może to być kontakt grupowy.

Uważam tak, ponieważ multilevele są oparte na relacji. Zdaje mi się, po tym co obserwowałem, że multilevele nie mają szans działać jako biznesy typowo internetowe, automatyczne. Traci się wtedy tę relację z partnerami, z ludźmi pod sobą i to się przestaje kręcić.

A jeżeli masz multilevel, który polega głównie na tym, że musisz wciągać ludzi do multilevelu, no to jest to piramida. To jest inna sprawa. Możesz się "nachapać" trochę, robiąc to automatycznie i bez kontaktu, do czasu, kiedy ludzie się zorientują.

A jeżeli mówimy o takim prawdziwym multilevelu, który polega na tym, że żeby mieć obroty, to ludzie muszą …
Czy MLM ma przyszłość? Zacząłem działać w biznesie mlm. Co sądzisz o przyszłości tego biznesu? Czy należy budować swoją przyszłość w oparciu o multi level marketing?

Dostęp do pełnej treści tego artykułu (582 słów) w formie pliku PDF otrzymasz NATYCHMIAST po opłaceniu dostępu do niego poniżej lub jeśli zamówisz abonament CzasNaE-Biznes.


© 2007-2019 MajewskiBC.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle