Jak stworzyć międzynarodowy e-biznes?


Chciałbym założyć własną firmy międzynarodowy e-biznes. Od czego miałbym zacząć, żeby był to sukces, a najmniejszy nakład pieniędzy.

Większość z nas chce mieć sukces nie wydając żadnych pieniędzy i jak najbardziej jest to możliwe. W takim układzie są tylko dwie drogi.

Pierwsza droga

Pierwsza droga jest taka, że zakładasz, że taka firma zacznie funkcjonować tak naprawdę za jakieś 2-3 lata. Po prostu zaczynasz robić coś małego i dłubiesz. Mądrze dłubiesz oczywiście z pomocą rad CzasNaE-Biznes i różnych miejsc, które ja polecam. Za jakieś 2-3 lata, jeżeli dłubałeś mądrze, masz biznes, który rzeczywiście funkcjonuje międzynarodowo.

Oczywiście w przypadku działalności międzynarodowej koniecznie wynajmij sobie księgową. Wiem, że to mogą być spore koszty na początku e-biznesu, ale ja bym osobiście nie ryzykował robienia e-biznesu międzynarodowego bez księgowej. Można się przejechać na vacie – jak Kluska. Także w przypadku działalności międzynarodowej lepiej po prostu robić to z księgową.

Czyli jeden sposób to dłubanie krok po kroczku.

Druga droga

Drugi sposób ma 2 warianty. ...


Chciałbym założyć własną firmy międzynarodowy e-biznes. Od czego miałbym zacząć, żeby był to sukces, a najmniejszy nakład pieniędzy.

Dostęp do pełnej treści tego artykułu (550 słów) w formie pliku PDF otrzymasz NATYCHMIAST po opłaceniu dostępu do niego poniżej lub jeśli zamówisz abonament CzasNaE-Biznes.